Hžadáme pozemky, chalupy a chaty na pekných miestach NA PREDAJ!

To „naj“ z našej ponuky ubytovania na Slovensku

Členstvo v Klube Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio
Referencie/dovolenky Slovensko
REFERENCIE/DOVOLENKY SLOVENSKO
Referencie/dovolenky Slovensko
Referencie/dovolenky Slovensko
 
Referencie/dovolenky Slovensko

Listy od našich klientov, výhody platby po pobyte, odporúčania klientov...
Referencie našich klientov na chaty, chalupy a apartmánové domy.

Možno vás zaujímajú aj vyjadrenia našich klientov na hotely a penzióny alebo referencie spred roka 2009.

Neváhajte si prečíta, čo o nás napísali klienti alebo referencie od našich ubytovatežov.


Slávka Halčáková o nás a o dovolenke s nami:
1443 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk ##obr_39_vpravo##
Nádherné, čisté, krásne zariadené ubytovanie vo vysokom štandarde na európske pomery. Odporúčam jacuzzi pod holým nebom! ڞasné služby, osobný prístup, výborná domáca strava. Milujem prírodu a túry v okolí Liptova a som rada, že ma Tricio upozornilo na apartmány Slniečko na Liptove. Pobyt som si aj vzhžadom na personál, služby a krážovské ubytovanie v súkromí predĺžila o týždeň. Musím sa prizna, že som odchádzala dojatá so slzami v očiach! Vrelo odporúčam, ale potom už budete hžada tento štandard, lebo zrazu zistíte, že aj na Slovensku to vedia - A AKO!!! Sem sa určite každý vráti, lebo tu si ctia zákazníka. Majitežke Zuzke odporúčam, aby začala školi ubytovatežov na Slovensku.
Tricio a Gabika milujú Slovensko tiež a je to aj cíti!
Slávka Halčáková
www.slavkahalcakova.sk 
##obr_78_vpravo##1443 www.liptov.penziony.sk
S pobytom u p. Kubalkovej sme boli opä vežmi spokojní. Všetko bolo v poriadku a užili sme si jarné počasie :)
Tento rok sme mali o trosku netradičné pžziadavky na usporiadanie spoločnej miestnosti, ktoré p. Kubalková bez problémov dokazála splni.
Skutočne nachádzame iba pozitíva a budem vežmi rád, keď sa p. Kubalkovej s prevádzkou apartmánov bude dari. Kiežby bolo na Slovensku viac takých podnikatežov :).

Prajem Vám príjemný deň.

Martin Štrba
Internetové kníhkupectvo Martinus.sk


 

##obr_83##3333 www.orava.tricio.sk
Dobrý deň,
ďakujeme pekne za sprostredkovanie, všetko bolo v poriadku. Keďže sme boli už druhýkrát na pobyte v Oravskom háji, vedeli sme, do čoho "ideme". Opä nám krásne vyšlo počasie, načerpali sme nové sily pri koníkoch i vo wellnesse. Strava bola vynikajúca, personál milý, na izbách čistučko. Vrelo odporúčame návštevu každému :o))
S pozdravom
Orthová Daniela (pobyt realizovaný: február_2014)


 

##obr_78_vpravo##1443 www.liptov.penziony.sk
Pekný deň prajem, s pobytom, ktorý nám sprostredkovala Vaša agentúra sme boli maximálne spokojní. Pani majitežka je vežmi príjemná a vo všetkých našich požiadavkách nám vychádzala v ústrety. Prekvapilo nás uvítanie, odporúčanie vhodných aktivít (pre nás ako 5-člennú rodinu s 3 malými demi). Čo sa týka ubytovania - luxusné a zároveň príjemné, vkusne zariadené do najmenších detailov, k tomu strava - nad naše očakávania, vežmi chutná. Využili sme aj infrasaunu, ktorú si užívali aj deti. Keď sa povie dovolenka, tak by to malo asi vyzera. Vrelo odporúčam a určite sa tu vrátime. S pozdravom Slavomír Maliňák (dovolenka realizovaná: január_2014)

 

 

##obr_58## 43 www.chalupa.tricio.sk
Dobrý deň,
rád by som sa Vám poďakoval za sprostredkovanie ubytovania, bolo to fantastické, p. Kubálková je vežmi profesionálna a zaujímavá osoba.
Ubytovanie a celý areál bol výborne prispôsobený deom, určite sa tam radi vrátime a rád využijem Vašej služby aj naďalej.
Ďakujem & prajem všetko dobré
Martin K (pobyt realizovaný: september_2013)

 

 


##obr_81_vpravo##303 www.kysuce.tricio.sk
Dobrý deň, s pobytom sme boli maximálne spokojní. Chata splnila naše očakávania. Bolo super, aj keď nám počasie až tak neprialo, bolo čo robi. Deom spríjemnil pobyt xbox a kineckt, takže sa nenudili, aj keď počasie nebolo ideálne. Akurát nás mrzelo, že sme si nevedeli prida kúrenie v radiátoroch na poschodí, nakožko počasie bolo k večeru chladné, aj keď sme sa snažili vykúri kozubom. Inak je chata super vybavená, aj kuchyňa a izby. Nič nám nechýbalo. Ďakujem za pekný predĺžený víkend a ukončenie letných prázdnin.
Fabianová (pobyt realizovaný: august_2013)


 


##obr_82##439 www.zavadka.tricio.sk
Vážená pani Hoppanová,
Pobyt sme si vežmi príjemne užili. Mali sme absolútne súkromie. Chalupa bola dobre vybavená a ako nesmierne vysoké plus oceňujem na konci záhrady mladý Hron, v ktorom sme sa denne niekožko krát brodili. Voda bola cca 5 st C, ale vôbec to nebolo na prekážku... práve naopak.
Terasa na chalupe má krásny výhžad na Nízke Tatry. V blízkosti sa nachádza turistický chodník s vežmi miernym stúpaním, takže je vhodný pre netrénovaných turistov, ale uži si ho môžu aj tí druhí, nakožko je pomerne dlhý a často používaný aj na cykloturistiku. Vežmi blízko sa nachádza aj krytý bazén so saunou a cca 50 m od chalupy je aj zjazdovka, takže zvažujeme aj zimný pobyt.
Naše dojmy sú skutočne vysoko pozitívne a pobyt na tejto chalupe vrelo odporúčam.
Zabudla som Vám odpísa na predchádzajúci mail v ktorom ste sa pýtala o akú knihu máme záujem. Radi by sme si naštudovali tú o Slovensku. Nepamätám si jej presný názov. Ešte raz vežmi pekne ďakujem a zostávam s pozdravom
Belovičová (pobyt realizovaný: august_2013)


##obr_84_vpravo##530 www.liptov-orava.penziony.sk
Dobrý deň.
Dovolenka na Liptove v apartmáne Anička bola nad moje očakávania :-). Ubytovanie bolo útulné a pani domáca vežmi príjemná. Ak sa nám podarí, tak by sme u nich strávili aj nejaké dni v zime - lyžovačka.
Ďakujem, Vidová (pobyt realizovaný: august_2013)

Dobrý deň.
K pobytu nemáme absolútne žiadne výhrady. Boli sme vežmi spokojní, ako s ubytovaním, tak aj s prístupom domácich. Všetko bolo ako má by :-))). Ďakujeme za pomoc pri hžadaní ubytovania a prajem Vám príjemný deň.
S pozdravom,
Zuzana Ružarovská (pobyt realizovaný: august_2013)


##obr_73##3333 www.orava.tricio.sk
Dobrý deň,
za všetkých účastníkov pobytu v Oravskom háji Vám odovzdávame poďakovanie za pobyt. Pobyt naplnil naše očakávania, čo sa týka ubytovania, prostredia, personálu, obsluhy, poskytovaných služieb. Nazvali sme si tento areál Rajom na slovenskej zemi, kde sa nám dostalo trochu aj z toho balzamu. Rada by som Vám poďakovala aj za knihu (Juliet a tá druhá), ktorú som prečítala ešte pred nástupom na dovolenku, oslovila, ma najmä pre spomínané konkrétne miesta, ktoré som ja sama navštívila. Máme ešte malé rezervy čo sa týka spoznávania Slovenska, ale verím, že s Vašou agentúrou sa nám ich podarí čoskoro zrealizova. Práve dnes som sa vrátila z príjemnej prechádzky po budmerickom parku. V knihe spomínate rozmanitos vzahov, ja som tiež na základe mojich skúseností dospela do životného obdobia, že najdôležitejšie okrem poslania rodičovstva je budovanie a udržiavanie medzižudských vzahov a živej komunikácie. Ďakujem a verím, že sa dostanem aj k ďalšej literatúre z Vašej agentúry

PS: Práve pripravujeme darček pre kolegyňu z práce, ktorá sa bude vydáva dňa 21.9.2013, rada by som využila Vašu ponuku. Myslím, že ich to určite poteší cesta po Slovensku a spoznávanie krásnych miest, sú nadšenými cestovatežmi a radi sa túlajú po Slovensku. Víkendový alebo týždenný pobyt a k tomu knihu. Prosím viete mi zasla konkrétnejšiu ponuku. Pobyt by mohol by buď poznávací ak sa bude jedna o týždeň, alebo partnerský víkendový romantický na krásnom mieste.

Inak cestou na Oravský háj sme mali medzipristátie vo Vyšnom Kubíne, okrem krásneho kaštieža, ktorý je v rekonštrukcii na penzión je tam vežmi zaujímavé ubytovanie Zemianska kúria (v centre), ktorá práve rozbieha svoje podnikanie. Ak budete ma možnos pozrite si to osobne, poskytujú výborné služby s príjemným ubytovaním.

S pozdravom
Gabika (Fraňová) Repová, Budmerice (pobyt realizovaný: august_2013)


##obr_33_vpravo##506 www.spania.tricio.sk
Dobrý deň prajem, vrátili sme sa s manželom z pobytu v Španej doline a boli sme maximálne spokojní s ubytovaním u p. Schonafingerovej v chalupe č. 506.
Bola vežmi príjemná, ubytovanie krásne a presne podža našich predstáv o chalupe. Špania dolina je nádherná a podarilo sa nám zaži aj banícke slávnosti a povestný fakžový pochod baníkov a turistov na "halde". Určite sa plánujeme do Španej doliny s manželom vráti.
Prajem pekný deň
Šinkovičová (pobyt realizovaný: august_2013)
##obr_83##3333 www.orava.tricio.sk

Dobrý deň, ďakujem za Váš email, musím len pochváli ubytovateža, je to vežmi pekné, funkčné a premyslené zariadenie a čo si najviac cením bola čistota, ktorá slovenským ubytovaniam často chýba. Izba aj všetky priestory wellnesu vežmi čisté, domčeky, zariadenie aj záhrada pekne udržiavané. Personál ochotný.
Ak disponujete ďalšími podobnými ubytovacími miestami, vežmi rada budem o nich informovaná.
S pozdravom
Dana Guljašová (pobyt realizovaný: júl_2013)

Dobrý deň, áno boli sme spokojní, vežmi sa nám tam páčilo, ubytovanie tiež bolo skvelé, personál je na úrovni, je to výborný pobyt pre rodiny s demi. Pre tých, čo majú auto je lepšie, my sme cestovali autobusom, keď sme zavolali, ochotne pre nás došli, aj nás odviezli. Boli vežmi zlatí, každému odporúčam ís.
Mária Tyčová (pobyt realizovaný: august_2013)

Ďakujeme. Boli sme vežmi spokojní a radi sa tam vrátime.
Vďaka. Katarína Mayer (pobyt realizovaný: august_2013)


##obr_74_vpravo##5430 www.baracka.penziony.sk

Dobrý deň, referencie som už písala, naozaj nemám žiadne negatívne pripomienky, možno by mohli vylepši vonkajšie detské ihrisko o pieskovisko a hojdačku, čo som aj napísala do ich dotazníka....Pobyt mi naplnil očakávania, to čo ponúkali na svojej stránke, to sme aj využili. Môžte mi aj v budúcnosti zasiela ponuky a tipy na dovolenku, ale tento rok to už asi nevyužijem, keďže nastupujem po materskej dovolenke do práce. Ďakujem ešte raz. Pekný deň.
Marcela Szobiová (pobyt realizovaný: júl_2013)##obr_76##3333 www.orava.tricio.sk
Dobrý deň Vám prajem.
Predovšetkým sa chcem poďakova za Vašu starostlivos.
Boli sme prekvapení s nádherným miestom, ktorý ste nám odporučili. Naozaj pre rodiny s malými demi vežmi pekné nielen prostredie, ale aj apartmán, kde sme boli ubytovaní. Naša dvojročná Karolínka si prišla na svoje, mala možnos beha v uzavretom areáli pod brezami, borovicami a smrekmi celý deň, bez ohžadu na pážavu. Samozrejme okrem popoludňajšieho spánku. Najmenšiemu šesmesačnému Jakubkovi sa prostredie tiež páčilo, dokonca sledoval ryby v jazierkach.
Keďže sme mali ešte deväročnú Bibku, tak sme absolvovali výlety do nádherného skanzenu Múzea oravskej dediny a Thermálu Oravice. Jedenkrát sme využili aj krytý bazén. Bibka sa najviac tešila jazde na koni a môžem poveda, že sa jej sa vežmi dobre darilo.
Apartmán čistý, uteráky a osušky vrátane postežného prádla čisté s možnosou každodenného vymieňania.
Kuchyňa: Raňajky bohaté a postačujúce. Musím však vyslovi menšiu kritiku na teplé jedlá (obedy či večere). Vzhžadom na deti, mali by posilni výber cestovín. Nestačia iba špagety a to buď s kečupom a syrom alebo pikantné. Nehovoriac o tom, že sme prvý deň pripomienkovali, že deti nemôžu jes presolené špagety.
Menu by mohlo by pestrejšie a viac dochucované. Možno to porovnávam s pobytmi v zahraničí, ale na celej Orave, aj keď sme boli na výlete a jedli mimo areál, všade je menu takmer rovnaké. Najviac som si pochutnala na šúžancoch s makom a plátkoch pstruha.
V celku však s dcérou vyslovujeme spokojnos. Oddýchli sme si a hlavne boli sme spolu.
Ďakujeme Vám a tešíme sa na ďalšie pobyty cez Vašu agentúru.
S pozdravom
Vlasta Pilmaierová (pobyt realizovaný: júl_2013)


##obr_78_vpravo##1443 www.liptov.penziony.sk

Ubytovanie, interiér, rovnako ako exteriér sú priam čarovné. Skutočne sme si oddýchli, deti si to užili a všetko bolo „TIP TOP“. Hneď v úvode nás pani Zuzana – majitežka privítala priamo v našom domčeku nám poskytla všetky potrebné informácie. Voňalo to tam čistotou, láskou a malo to svojskú energiu. Ja som nesmierne ocenila jedlo až do domu a kuchynku, ktorú som síce využívala, ale neupratovala . Denne sa o riady postarali za mňa. My sme si zatiaž s manželom a detičkami mohli užíva okolité zaujímavosti: jaskyňa, akvaparky, prírodné travertínové jazierka a iné. Do Jánskej doliny chodím od malička a rada sa tam vraciam.
Janka Ondrušková, Bc. (pobyt realizovaný: júl_2013)
www.ynak.sk

##obr_82##439 www.zavadka.tricio.sk

Dobrý deň,
s pobytom sme boli vežmi spokojní, pani domáca bola vežmi ústretová, nerobilo jej problém ubytova nás aj po 23.00 hod. Trochu ma zarazil neoplotený pozemok v dolnej časti - priamo pri Hrone, pretože náš pes je schopný skoči do akejkožvek vody, tak som mala trochu obavy, aby mi neodplával... ale zvládli sme to úplne v pohode :-)
Okolie drevenice je nádherné, počasie ešte krajšie...
Ukazovali sme fotky našim známym a určite sa ešte vrátime ...
S pozdravom
Zuzana Martanovičová (pobyt realizovaný: júl_2013)


##obr_81_vpravo##303 www.kysuce.tricio.sk

Dobrý deň,
s chatou sme boli vežmi spokojní, ako aj s vybavením chaty. Okolo je nádherné prostredie, kde sme si užili aj trochu divočiny v podaní diviakov v susedstve. Správcovia sú vežmi príjemní žudia, ktorí boli pripravení vo všetkom nám vyjs v ústrety. Na chate sme sa cítili vežmi príjemne i keď nám tam trošku chýbal záhradný nábytok ako napríklad plastové stoličky. Vybavenie chaty bolo úplne super najmä prekvapenie v podobe X-boxu. Všetkým záujemcom určite odporúčame nakožko okrem skvelých grilovačiek je tu možnos širokého turistického vyžitia.
Ďakujeme.
S pozdravom
Martin Bonec (dovolenka: jún_2013)


##obr_80##

9 www.chalupalacno.tricio.sk

Dobrý deň,
pobyt v Látkovciach splnil naše očakavánia na 100 percent, boli sme tu už tretíkrát a vždy sa sem radi vrátime.
Jana Schaleková (dovolenka: jún_2013)

Dobrý deň,
ako po minulé roky aj tentokrát sme boli spokojní a nič nám nenarušilo našu dovolenku aj vďaka pani domácej. Verím, že o rok znova strávime dovolenku s Vašou CK
S pozdravom Šebestová Jana (dovolenka: júl_2013)

 

 

##obr_79_vpravo##116 www.oscadnica.tricio.sk
Dobrý deň,
ďakujem za Váš e-mail.
K pobytu môžem vyjadri len a len pozitívne reakcie od všetkých ubytovaných.
Je to nádherné zariadenia ako aj prostredie, v ktorom sa nachádza. Naše očakávania aboli naplnené a v budúcnosti plánujeme opä ubytovanie v Chalet Le Pre.
Moju e-mailovú adresu môžete zaradi do zoznamu klientov, aby som mohla by informovaná o aktuálnych pobytoch.
S pozdravom
Silvia L. (pobyt realizovaný jún 2013)

 ##obr_76##3333 www.orava.tricio.sk

Dobrý deň, s pobytom sme boli vežmi spokojní, milý personál, pekné prostredie, určite budeme odporúča ďalej.
S pozdravom
Michaela Fabianová (pobyt realizovaný: máj 2013)

Dobrý deň,
pocity z pobytu hodnotím pozitívne. Ubytovanie, prostredie, strava a služby splnili moje očakávania, keď bude opä čas a možnos, určite stredisko opä navštívim. Ďakujem.
S pozdravom, Ing. Bartík Marián (pobyt realizovaný: marec 2013)


##obr_74_vpravo##5430 www.baracka.penziony.sk
Dobrý deň. Čo sa týka hotela, tak musím poveda, že je pekný a dispozične dobre prevedený, ale čo sa týka izieb, nie je to až také úchvatné. Moja jediná požiadavka bola ma manželskú postež, a kreativita personálu bola že spojili dve jednolôžkové postele, a keďže boli na kolieskach, tak sa zakaždým od seba odsúvali. Za normálnych okolností, a keby sme tam boli na dlhšie, tak to určite riešim ihneď a žiadal by som výmenu izby, ale rozhodol som sa necha to tak. Celkovo bola izba priestranná aj s peknou kúpežňou. Čo sa týka kuchyne, tak som bol vežmi milo prekvapený, lebo tam mali vežmi dobrého kuchára, rozhodne patrí medzi troch najlepších kuchárov, s ktorými som sa stretol. A ja si na gastronómiu potrpím. Cestujem vcelku dos po hoteloch rôzne po svete, tak mám s čím porovnáva, určite to nie je 4 a ani trojhviezdičkový hotel, ako sa chcú prezentova, ale 2 a pol max., ale nemyslím to v zlom, len realisticky :). Zhrnutie: pekný hotel, s dobrou kuchyňou a príjemným personálom, so spa, ale cena pobytu za noc nezodpovedá úrovni, ktorú by som očakával. Od 0 do 10, taká 6 čo sa týka hotela. Ale bol som celkom spokojný. A čo sa týka služieb Vašej spoločnosti Tricio, som nadmieru spokojný s ochotnosou a profesionalitou. Tak by sa mala prezentova dobrá firma. Ďakujem pekne.
Prajem príjemný deň. Tomáš Mojzes (pobyt realizovaný: marec 2013)

##obr_73##3333 www.orava.tricio.sk

Dobrý deň, s pobytom v Oravskom háji sme boli vežmi spokojní. Personál bol ústretový, príjemný, na izbách bolo čistúčko, útulne a pekne. Okolie - príroda i koníky nám pohladili dušu. Vychutnávali sme si všadeprítomný pokoj a boli sme vďační, že areál nebol preplnený hosami. Tiež sme si celá rodina denne výborne oddýchli vo wellnesse a saunách. Počasie sme mali nato, že je zima, až na neuverenie prekrásne, aj domáci sa čudovali. Vrátili sme sa s opálenými tvárami. Jedlo bolo tiež vynikajúce, ocenili sme na večeru možnos výberu z troch jedál. Avšak večere by sme privítali v skoršej hodine - kvôli wellnessu i zo zdravotného hžadiska min.od 17-tej. Tiež nám chýbala na izbe rýchlovarná kanvica a spanie na prístelku nebolo najpohodlnejšie.Brožúrku "Ukážem ti Slovensko" sme od Vás už poštou obdržali - ďakujeme pekne.
Určite sa v budúcnosti do Oravského Hája plánujeme znova vráti, prirástlo nám to tam za tých pár dní k srdcu :o))
Ďakujeme za sprostredkovanie.
S pozdravom, rodina Orthová (pobyt realizovaný: marec 2013)

##obr_78_vpravo##1443 www.chatanaliptove.sk
Dobrý deň prajem,
s pobytom sme boli nadmieru spokojní. Pani domáca je vežmi ústretová, slušná a strava je naozaj fantastická, domáca. Moravské koláče ako od babičky. Jediná drobná vec bola, že chatka č. 43, čo je síce krásna romantická drevenica je v zime trošku tmavá. Treba na to upozorni klientov, čo sme aj boli. Je tam krásne okolie či na leto alebo zimu. Klientom v zime je k dispozícii klzisko priamo v dedine, treba aby si doniesli korčule, my sme nemali, ale pani domáca nám zadovážila. Boli sme milo privítaní a celý pobyt sa niesol v tomto duchu. Ako výhodu pokladám saunu priamo v chatke a vírivku priamo pod holým nebom. Pani domáca má aj zvieratká a vrelo doporučujem pre rodiny s demi. Takže za celý pobyt ďakujeme a určite ešte využijeme služby u tohto ubytovateža!
Srdečne pozdravujeme & prajeme veža úspechov v roku 2013
Monika Ivaničová s rodinou a Katka s rodinou (pobyt realizovaný: január_2013)

##obr_77##1443 www.chatanaliptove.sk
S pobytom sme boli plne spokojní a to vo všetkých smeroch. Ubytovanie je čisté, priestranné a útulné. Denne nás čakalo teplo sálajúce z vyčisteného kozuba, umytý riad a vyupratované izby. Strava bola neskutočne chutná a donáška priamo do apartmánu je pri pobyte s malými demi na nezaplatenie. Vežmi vysoko hodnotím množstvo baby friendly doplnkov, ktoré nás čakali po príchode aj bez toho, aby sme o ne špeciálne požiadali. Najviac si však osobne cením ústretovos, ochotu a vysokú mieru pochopenia zo strany pani Kubálkovej. Okrem ubytovacích a stravovacích služieb sme využili počas pobytu s manželom jacuzzi po holým nebom, pričom počas tejto hodiny sa našim deom venovala pani Kubálková s dcérou. Syn lyžoval s inštruktorom v lyžiarskom stredisku Javorovica. Absolvovali sme jaskyňu Slobody, aj Tatralandiu. Jediné, kde by som videla možno trošku priestoru na zlepšenie je vzájomná prepojenos služieb na okolí (myslím niečo podobné ako Liptov card), nakožko my pri dovolenkách aktívne využívame všetko, čo okolie poskytuje a aj 5 – 15 percentná zžava na služby poteší. Mám vežmi dobrú skúsenos zo zariadenia Villa Betula v Liptovskej Sielnici, kde sme pri nástupe na pobyt obdržali aj množstvo poukážok na rôzne zžavy na atrakcie v okolí ako Stanišovská jaskyňa, lyž. vleky Malinô Brdo,...
Ešte raz vežmi pekne ďakujeme za krásny silvestrovský týždeň. Vaše služby určite opätovne využijeme a budeme odporúča ďalej.
S pozdravom a prianím krásneho dňa
Ing. Milica Kosinohová (pobyt realizovaný: január_2013)

 
194 www.kubinska.tricio.sk
Dobrý deň, chcela by som týmto vyjadri úplnu spokojnos s naším pobytom.
Boli sme vežmi milo prekvapení príjemným prístupom majitežky chaty. Taktiež sme boli spokojní s celkovým stavom chaty, jej vybavením a samozrejme krásnym okolím. Určite v budúcnosti, ak budeme ma záujem o takýto pobyt Vás budeme kontaktova, príp. Vás radi odporúčime príbuzným a známym. S pozdravom, Martina Platková Sajková

9 www.chalupalacno.tricio.sk  ##obr_72_vpravo##
Dobrý deň, tak ako po minulé roky aj teraz sme boli vežmi spokojní. Vytknú sa nedá nič, zase sme sa presvedčili, že aj na Slovensku sú ešte žudia, ktorým záleží na ich klientoch. Deti si opekali, varili sme aj kotlíkový guláš, vybláznili sa aj so psami a ja som trošku potrénovala psí šport agility. Užili sme si aj nefalšovanú búrkovú smrš s krúpami, bol to tiež zážitok.
Spokojné boli aj deti, starí rodičia, rodičia a aj psiny:)
Vďaka patrí hlavne do Látkoviec a Vám ako solidnej RK:),
prajem príjemný deň a len spokojných klietov.
Jana Šebestová (dovolenka: júl_2012)

1443 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk ##obr_71##
Dobrý deň, tak ako sme sa dohodli posielam krátku spätnú väzbu na pobyt v apartmánovom dome. Začiatok aj koniec tohto "feedbacku" bude začína jedným vežkým ĎAKUJEME:). Vežká vďaka za Váš skvelý tip na dovolenku, vežká vďaka za to, že na Slovensku je konečne kde strávi luxusnú dovolenku a verte mi, že my sme sa mali naozaj luxusne. Už sme s manželom toho pochodili dos a dovolenka u pani Kubálkovej bude patri do TOP dovoleniek, na ktoré budeme vždy s radosou spomína. Už pri vstupe do domu a prezretí priestorov sme sa na seba s manželom len pozreli a vedeli sme, že toto bude THE BEST FROM THE BEST. Mali sme sa tam presne tak, ako ste napísali, všetko bolo na 11O%, a ak by sme bodovali, tak z desiatich bodov dostane pani Zuzka jedenás:). Všetci sa o nás úžasne starali a my sme si mohli oddýchnu presne tak, ako sme potrebovali. Pre deti je to perfektné, bezpečné prostredie a malá zoo k tomu (Paris,Daisy, Rony, biely zajačik:)), z ktorých boli Ema aj Soňa nadšené a každý deň sa tešili ako ich budú škrabka. Vežmi oceňujem ako pristupuje pani Zuzka k svojmu podnikaniu, každá čas toho pozemku má svoje čaro, vežmi si cením, že rozmýšžajú, ako by mohli svojim hosom poskytova stále niečo nové, nezaspali na vavrínoch a majú svoju víziu aj do ďalších rokov. Oddýchla som si už len tým, že som mohla dennodenne leža na lehátku pod starým gaštanom, číta knihu a počíta oblaky:). Tak ešte raz ďakujeme za príjemných sedem dní, budeme na ne radi spomína a tešíme sa ako si to možno už o rok znovu zopakujeme. Príjemný deň želá celá rodina Buková (dovolenka: júl_2012)

1445 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk  
Strávili sme na Liptove pekný týždeň. Napriek tomu, že počasie bolo dos premenlivé sme sa aj vďaka skvelému ubytovaniu vôbec nenudili. S radosou sme využívali športové potreby, ktoré boli k dispozícii - zahrali sme si po dlhom čase ping - pong, basketbal, petanque, využili trampolínu... Dcérka si obžúbila domček s množstvom hračiek. S ubytovaním v apartmánovom domčeku sme boli vežmi spokojní. Interiér bol krásne a útulne zariadený, všade vládla absolútna čistota. Radi sme využili aj možnos stravovania, pričom strava bola pestrá a vežmi chutná (na raňajky nikdy nechýbali okrem iného výborné domáce koláče).
Ubytovanie môžme len odporúča. S pozdravom, N. Poliaková (dovolenka: júl_2012)


Dobrý deň, keďže nemám žiadne negatívne pripomienky k Vašej práci, rada by som sa Vám len poďakovala za to, ako kvalitne a profesionálne pristupujete Vy a Vaši kolegovia k tomu, aby sme my mohli preži príjemnú dovolenku na Slovensku a nemuseli cestova za kvalitnými službami do zahraničia. Želám vám, aby ste zostali stále takou kvalitnou cestovkou a my sa k Vám budeme radi vraca.
S úctou a poďakovaním, Adela Buková s rodinou (dovolenka: júl_2012)

303 www.kysuce.tricio.sk 
Dobrý deň, s pobytom sme boli absolútne spokojní, nemáme žiadne výhrady, ďakujeme, určite využijeme ponuku Vašej agentúry aj v budúcnosti.
Slezáková Petra (dovolenka: august_2011)


1443 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk  
Od mojich milých deviatakov som pri rozlúčke so školou dostala úžasný dar – darčekový poukaz na víkendový pobyt na Liptove pre dve osoby.
Ubytované sme boli v apartmánovom dome pri Liptovskom Jáne na www.chatanaliptove.sk. Hneď po príchode nás zaujal pedantne upravený areál so skalkami, drevinami, vežkou trávnatou plochou, trampolínou, pinkpongovým stolom, basketbalovým košom, domčekom zariadeným pre detské hry, vírivou vaňou atď, proste krásne.
Apartmán bol absolútne čistý, zariadený vo vidieckom štýle, so všetkým potrebným vybavením. Ubytovatežka, pani Kubalková je proste profesionálka.
V piatok večer sme si užili výbornú masáž, aby sme v sobotu pripravené vyrazili do prírody. Liptov poskytuje veža možností. My sme sa vybrali do pomerne málo známej Stanišovskej Jaskyne. Cestou sme si prezreli Liptovský Ján, zastavili sme sa pri liečivom prameni "Kaďa" a s mojou klaustrofóbiou som pomerne dobrá zvládla aj jaskyňu, so zaujímavým a vtipným výkladom.
Večer sme sa unavené ponorili do vírivky, vonku pršalo a v tom daždi sa objavila p.Kubalková s dvomi pohármi červeného vínka - čo viac si môže človek žela.
V sobotu po raňajkách sme si požičali bicykle a za slnečného počasia sme vychutnávali posledné chvíle v krásnej prírode.
Odchádzali sme odychnuté, plné dojmov a s dobrým pocitom na duši, lebo sme sa presvedčili, že aj na Slovensku sú žudia, ktorí dokážu poskytnú nadštandartné služby.
Ešte raz vďaka p. Kubalková, radi sa sem opä vrátime.
Mgr.Otília jančulová s dcérou Katkou (dovolenka: júl_2012)


439 www.zavadka.tricio.sk
Poloha drevenice je velmi dobrá, v klidné části obce. Je velmi dobře vybavena, vše je v dobrém stavu, nachystáno plno dřeva na oheň. Byli jsme 4+pes, je určitě místo pro další 4 osoby. Naprosté soukromí. Kdo hledá místo pro aktivní dovolenou třeba i se psem, tak je to ideální místo. Naše fenka většího psa loveckého plemene se cítila jako doma. Na pozemku může být pes puštěn na volno, ničemu neublíží. Muránská planina je ideální pro výlety se psem. Krásná příroda v národním parku. Pes byl stále na volno a nebyl problém ani s lesáky ani s ochranáři. Podmínkou je dobrá ovladatelnost psa vůdcem. V nedalekém Slovenském ráji jsme se psem vylezli na Havraní skálu ze Stratené a taky v pohodě. Dávám plný počet bodů.
Tricio v budoucnosti určitě znovu využijeme. Zdravím a děkuji
Jiří Tomášek s rodinou, Brno (dovolenka: júl_2012)


439 www.zavadka.tricio.sk  
Dobrý deň, pani Revická. Musím napísa, že drevenica úplne splnila naše očakávania ba v niektorých prípadoch ich aj predbehla. Kuchyňa bola aj napriek štýlovému vzhžadu vybavená a všetko čo sme potrebovali sme v nej našli. V chate bolo čisto a útulne, mali sme k dispozícii čistiace prostriedky, uteráky, mapy a propagačné materiály o okolí a Slovensku. V obývačke prekvapil vežký televízor a tiež nás vežlmi potešil kotlík na guláš. Sedenie na terase bolo skvelé a panoráma na okolíte kopce bola nádherná. Naša retrivierka si to poriadne užila a všetkým sa nám vežmi páčilo. Blízkos stanice nám vôbec neprekážala, nakožko tých pár vlakov čo tam prejde, človek vôbec nevníma (boli len osobné). Skutočne sme zažili v drevenici v Záavadke krásnu dovolenku! Ďakujeme. Na záver by som vám chcela popria veža úspechov vo vašej snahe propagova prežitie dovoleniek práve doma na Slovensku, pretože je skutočne nádherné! S pozdravom, Štrbová (dovolenka: júl_2012)


9 www.chalupalacno.tricio.sk
Dobrý deň, nemôžem napísa nič iné, len to isté ako minulý rok. Boli sme s pobytom v Látkovciach spokojní a aj s prístupom a ochotou pani Sedničkovej. Ak nám to čas a financie dovolia, už teraz sa tešíme na budúce leto strávené s Vašou CK.
Jana Šebestová (dovolenka: júl_2011)


118 www.velkaraca.tricio.sk
S pobytom sme boli opä vežmi spokojní. Chatu sme navštívili už po druhý krát a teraz sme navyše mohli využi aj vírivku, ktorá je priamo na terase chaty. Vybavenie chaty je nadštandardné a navyše za prijatežnú cenu. Majitelia sú vežmi milí a ústretoví, takže niet čo vytknú. Okolie ponúka široké možnosti na aktívny oddych, ako cyklistika, turistika, atrakcie na Vežkej Rači a iné. Neďaleko chaty je aj penzión s príjemnou obsluhou a dobrým pivom. Chatu môžem naozaj odporúča všetkým a aj náročným klientom.
Tomáš Ondruška (dovolenka realizovaná: jún_2012)


1443 www.chatanaliptove.sk
Apartmány chatanaliptove.sk patria medzi to najlepšie, čo v tejto kategórií na Slovensku máme. Zážitok z kvalitného a útulného ubytovania umocňuje skvelý prístup majitežov, ktorí sú vežmi ochotní a nápomocní. Pre mňa osobne je to TOP ubytovanie na Slovensku a určite sa sem rád vrátim :).
Martin Štrba, Manažér e-shopu, Martinus.sk


##obr_68##333 www.spis.tricio.sk
Kedves Zsanett! Milá Zsanett!
Nem is tudom,hol kezdjem! Ani neviem, kde by som mal zača!
Nagy betűvel írom,mert másképp nem lehet! FANTASZTIKUS VOLT A HELY A TÁJ,MINDEN IGÉNYT KIELÉGÍTŐ A FELSZERELTSÉG! A TULAJDONOSOK IS KÉSZSÉGESEK ÉS
Píšem s vežkými písmenami, lebo ináč sa nedá! BOLO VšETKO FANTASTICKÉ: PRÍRODA, MIESTO. VYBAVENOS CHATY BOLA USPOKOJIVÁ! AJ MAJITEźIA BOLI VEźMI OCHOTNÍ A
BARÁTSÁGOSAK VOLTAK! TEHÁT MINDEN TÖKÉLETES VOLT! KÖSZÖNJÜK!
MILÍ! PROSTE VŠETKO BOLO PERFEKTNÉ! ĎAKUJEME!
Biztos ajánlani fogom másoknak is az irodájukat!
Určite budem odporúča vašu cestovnú agentúru aj iným!
Kommunikálni is tudtunk,a tulaj beszélt kicsit angolul és magyarul is :) ami külön öröm volt mind Nekünk,de a tulajnak is mint kiderült az utolsó nap! Sőt! Még receptet is kértek a pörköltről amit bográcsban főztünk :)
Majitež trochu rozprával po anglicky, aj po maďarsky, teda sme sa dohovorili. :-) Čo bola zvl᚝ rados pre nás, ale aj pre majiteža, ako sme sa o tom dozvedeli v posledný deň! Dokonca! Vypýtali si od nás recept guláša, čo sme varili v kotli :)
Fantasztikus volt! Bolo to fantastické!
Sok sikert kívánok a további munkájukhoz! Prajem vám veža úspechov vo vašej práci!
Üdvözlettel S pozdravom
Boros Gergely és a Dream Team :) Boros Gergely a Dream Team :)
(dovolenka: Silvester 2011/2012)


Malé poznatky resp. zážitky vďaka našej cestovke
Pred viac ako 12 rokmi sme boli mladá rodinka s dvoma malými demi.
Mali sme bežné problémy a jedným z nich bolo, ako našetri na dovolenku. V tom čase sme ani nesnívali o dovolenke pri mori. A tak sme uvítali akúkožvek ponuku od CK Tricio, ktorá sa špecializovala na dovolenky na Slovensku. Od ochoty personálu po vzájomné priatežstvá , naše dovolenky boli vždy úžasné. Profesionálny prístup Gabiky Revickej bol neuveritežný. Pozorujem ju roky, a vždy sa mi zdá, že je o krok vpred . Pred rokmi sme ani nesnívali o tom, aby sa nás niekto spýtal , či sme boli spokojní s ubytovaním, chatárom . Dnes to vďaka nej berieme ako samozrejmos. V Triciu som sa s týmto stretla vždy a zlepšovanie ich služieb len gradovalo...
Kým mali prehžadný katalóg, tak to bol katalóg, teraz je to prehžadný web. Zverejňovanie mnohých aktivít Tricio-tímu považujem za ďalšie plusy.
Školili a stále školia ubytovatežov, sú stále v teréne na osobných návštevách v jednotlivých chatách, chalupách, penziónoch , hoteloch. Pozorujem ich roky a najviac ma teší fakt, že okrem spoznávania jednotlivých zariadení, majitežka (Gabika) ale aj všetky maklérky poznajú perfektne krásy nášho Slovenska a stále ďalej spoznávajú krásne a zaujímavé miesta, ktoré odporúčajú svojim klientom.
Vymyslie dostupné darčekové poukážky ( kedysi bolo treba oslovi vybraný hotel a dohadova s ním balík služieb ) bol fantastický úspech, a budem sa opakova, dnes pre každého vec samozrejmá.
Potulky po Slovensku s CK Tricio sú pre našu rodinu vždy nezabudnutežné . Veď sme deti odchovali v chatách, penziónoch a hoteloch z ich ponuky. Najkrajšie zážitky máme s Liptova, z Nižnej Boce, z Banskej Štiavnice a vlastne zo všetkých strán. Tradícia je tradícia a patrí k zvyklostiam nás Slovákov a teraz už aj našej rodiny, a aj preto každé leto navštevujeme Látkovce, kde každoročne pripravujeme tzv. Babojazdotábor ( len „baby“ a deti ). ##obr_66##Deti sú síce vežké (dospelé ), ale vďaka zážitkom , ktoré nám ostali po dovolenkách na Slovensku, ostávajú v duši malé, plné hier a túžob spoznáva svoju krajinu.
Ďakujem, že nás okrem prirodzenej lásky k Slovensku, naučili i Slovensko vníma celorodinne a spolu.
S úctou celá rodina Jaslovských a ich priatelia .......

 

 ##obr_65_vpravo##115 www.velka-raca.tricio.sk
Na chate bolo naozaj výborne. Pani mi v piatok volala a bola vežmi milá. Chata predčila naše očakávania, takže som zožala vežkú pochvalu vďaka Vám za pozíciu organizátor zájazdu. Všetkých som doporučila na Tricio, že máte profi služby. Ďakujem za pomoc. S pozdravom, Simona Bulíková (dovolenka: november_2011)

 

 
##obr_63## 442 www.porac.tricio.sk
Dobrý deň, tak odozva moja aj mojich známych, ohžadom chaty na Poráči, boli len pozitívne. Chata sa nachádza v krásnom prostredí a teda sama chata o sebe pôsobí útulne, pekne. My ste tam strávili pekný víkend a sme radi, že sme si práve túto chatu vybrali. A taktiež pani Macalová - majitežka je super žienka. Ďakujeme za sprostredkovanie.
Príjemný zvyšok dňa prajem. S pozdravom Dominika Šoltysová (dovolenka, október_2011)


439 www.zavadka.tricio.sk
Všetko bolo úplne v poriadku, som nadmerne spokojný. Keď budem potrebova oddych, docela určite sa obrátim na Vás.
(dovolenka: október_2011)


##obr_41_vpravo##1443 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk  

Dobrý deň, boli sme vežmi spokojní, s ubytovaním aj službami.
Vladislav Konečný (dovolenka: september_2011)1443 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk  
Ďakujem za sprostredkovanie skvelého pobytu. Pani majitežka sa o nás starala ako o princezničky, boli sme nadšené a absolútne spokojné. Prostredie, čistota, vybavenos a ochota na jednotku s hviezdičkou. Máme samé skvelé dojmy!
Ešte raz vďaka, Barbora Kosírová (dovolenka: september_2011)

 

 
442 www.porac.tricio.sk   ##obr_43##
S pobytom som bol vežmi spokojný tak ako vždy doteraz pri pobytoch cez „Vás“. Prostredie perfektné, chata a vybavenie super /za nadštandardné považujem priestranný altánok so sedením a ďalší minialtánok s opekaním prípadne varením v kotli/, majitelia detto.
Jediný problém je že na chate nie je signál žiadneho mobilného operátora, napriek tomu že ste mi dali pred pobytom inú informáciu. Riešili sme to „výjazdami“ do hotela v doline /cca 4 km od chaty/ kde je WIFI.
Pobyt v chate na SK si určite zopakujeme a určite cez „Vás“ /len dúfam že mi dáte vyššiu zžavu ako 3%/.
Ak ste kôli spätnej väzbe odo mňa nerealizovali úhradu majitežom, ospravedlňujem sa. Ak budete ma nejakého záujemcu o pobyt v tejto chate, kontaktujte ma, nemám problém odovzda pozitívnu informáciu aj s fotkami prípadne videom z nášho pobytu.
S pozdravom, Tibenský (dovolenka: september_2011)


1445 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk
Dobrý deň pani Revická,
strávili sme vežmi príjemný, slnečný a oddychový víkend na Liptove, pani Kubálková je výnimočná ubytovatežka a dodáva celému pobytu tú správnu a pozitívnu energiu. S ubytovaním v apartmáne sme boli maximálne spokojní, má vežmi príjemnú, štýlovú a domácku atmosféru, kvety vo váze, misa s ovocím, horiaci krb pri príchode, to sú veci, ktoré potešia a cítite sa zrazu v inom svete. Perfektne vybavený dvor pre deti na hranie, trampolína sa ráta:-) a k dispozícii všetky potreby pre bábätká od vaničky, ohrádky, prebalovacieho pultu až po baby phone. Nech je inšpiráciou aj pre ostatných.
Ďakujeme a s pozdravom, Lenka Janíčková (dovolenka: september_2011)

##obr_42_vpravo##
1445 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk 
1446 www.dovolenka-na-liptove.penziony.sk 
1443 www.liptov.penziony.sk   
Dobrý večer, som rada, že ste sa mi pripomenuli, nakožko sa Vám chystám napísa už mesiac dojmy z ubytovania v Liptovskom Jáne u pani Zuzky. Celkovo sme boli vežmi milo prekvapení, či už to bolo okolie, alebo samotné apartmány (a to ich opisujem zatiaž z vonku), alebo ihrisko s domčekom pre deti.... Čo nás ale najviac dostalo, bolo zariadenie apartmánov z vnútra a strava. Keď sme prvýkrát vstúpili do toho nášho, myslela som si, že nás p. Zuzka pozvala k nej domov. Bála som si sadnú k jej svadobnému stolu (tak bol totiž vyzdobený), deom som prikázala nech stoja na jednom mieste, aby jej to tam náhodou nezašpinili a priznám sa i keď sa to nepatrí, oči mi behali od údivu po celej miestnosti. Keď nám oznámila, že vlastne my budeme býva v tomto apartmáne, tak až vtedy som si sadla, ale zo šoku!!! Bolo to úžasné, cítila som sa ako v luxusnom hoteli a čo sa týka stravy - raňajky naozaj podža chuti z každého niečo a ja tiež varím a zatiaž mi moje výtvory každý chváli a aj sviečkovú som si myslela, že viem urobi na jednotku, no musím uzna, že tú od Zuzky sa budem musie nauči, aby som tú jednotku dostala. Ďakujem za Vašu ponuku u p. Zuzky a prajem pekný večer. Glasová Monika (dovolenka: august_2011)


116 www.oscadnica.tricio.sk  ##obr_29##
Dobrý deň, sprostredkované ubytovanie na chate 116 v Oščadnici naplnilo všetky očakávania. Ubytovatež sa ochotne prispôsobil nášmu príchodu. Vybavenie chaty
bolo presne také ako je popisované v charakteristike na webstránke, ubytovanie pripravené, nemuseli sme nič pripomienkova.
Naše zážitky a pocity zo strávenej dovolenky sú len pozitívne, chata takéhoto nadštandardu je miestom pre opätovnú návštevu. Najviac si pochvažujú najmladší
návštevníci, prehrali sa na preliezkach, hojdačkách i trampolíne.
Ďakujem, s pozdravom Ing. Pelegrini Peter (dovolenka: september_2011)


194 www.kubinska.tricio.sk  
Dobrý deň, s kvalitou ponúkaných služieb Tricia a aj ubytovateža sme boli nadmieru spokojní. Určite sa na vás obrátime aj v budúcnosti. Ďakujem. S pozdravom Irányi (dovolenka: september_2011)


##obr_45_vpravo##136 www.vrbovce.tricio.sk  
Pobyt bol fajn. Všetko v pohode. Ďakujeme. Roland Hancko (dovolenka: september_2011)


439 www.zavadka.tricio.sk  
Dobrý deň, s pobytom sme boli nadmieru spokojní, drevenica je vežmi dobre vybavená, okolie je nádherné, náš psík sa vyšantil. Vrelo všetkým odporúčam.
Ivana Voleková (dovolenka realizovaná: august_2011)


##obr_4##43 www.chalupa.tricio.sk
Pozdravujem Tricio!
Boli sme maximálne spokojní so všetkým. Plánujeme aj v zime návštevu tejto chalupy. Prajem všetko dobré! Brozmanová (dovolenka realizovaná: august_2011)


460 www.bobrovec.tricio.sk
Dobrý deň, ďakujeme za sprostredkovanie už tradične kvalitného ubytovania na Slovensku. Drevenice v Bobrovci splnili naše očakávania čo sa týka kvality ubytovania aj starostlivosti zo strany ubytovatežky Mirky. (Jediné čo by sme mohli odporuči - aspoň uteráky v kúpežni a náhradný toaletný papier) :-) Ďakujeme pekne ešte raz! Zuzana Lauermannová (pobyt realizovaný: august 2011)


##obr_55_vpravo##333 www.spis.tricio.sk
Dobrý deň, s pobytom sme boli nadmieru spokojní, tak isto ako aj s prostredím, ubytovacím zariadením a hlavne s domácimi. Izby boli čisté, vežké. Ešte raz ďakujeme.
rod. Falátová (pobyt realizovaný: august_2011)


 

 

 

 

 ##obr_37##439 www.zavadka.tricio.sk  
Zdravím Vás. V drevenici v Závadke nad Hronom sme boli vežmi spokojní. Celému pobytu naozaj nie je čo vytknú, drevenica je skvelá, dobre zariadená, našli sme tu všetko čo sme potrebovali, vrátane kotlíka na varenie gulášu. Prostrednie je nádherné a keďže vyšlo aj počasie, sme nadmieru spokojní. Ďakujeme, Hornák (dovolenka realizovaná: august_2011)


442 www.porac.tricio.sk
Dobrý deň, vybraná dovolenka splnila naše očakávania. Ďakujeme p. Petrovej Valike za poradenie vo výbere a sprostredkovanie. Čo sa týka dovolenky, počasie bolo výborné na turistiku. Ďakujeme aj manželom Macalovým, sú to vežlmi milí žudia. Chata bola ako z obrázkov, vôbec nič nám nechýbalo, super na oddych vďaka kžudnej lokalite.
Ďakujeme, radi sa vrátime:) Peter&Lucia (dovolenka realizovaná: august_2011)


##obr_44_vpravo##1445 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk 
Dobrý den, byli jsme nadšení, pani Kubálková se o nás skvele starala a ubytování bylo vynikajíci!
Byli jsme nadseni, pani Kubalkova se o nas skvele starala a ubytovani bylo vynikajici! Dekujeme, Mgr. Tomáš Pelikan, advokát www.ak-pkk.cz (dovolenka realizovaná: august_2011) 

 
170 www.cierny-balog.tricio.sk  ##obr_50##
Dobrý deň, chcem Vám poďakova za poskytnuté služby, najmä pani Zuzke Giertlovej z Čierneho Balogu... Boli sme vežmi milo prekvapení z ubytovania, z prostredia... takéto nádherné ubytovanie sme ešte nezažili... bolo nám vynikajúco, normálne sa nám ani nechcelo odís.... dali sme si záväzok, že na rok prídeme na dlhšie a ešte so známymi.... Ešte raz Vám vežmi pekne ďakujem za všetko... Ingrid Krnáčová (dovolenka relizovaná: august_2011)


##obr_10_vpravo##194 www.kubinska.tricio.sk
Dobrý deň. S dovolenkou sme boli vežmi spokojní majitežka bola vežmi príjemná a vežmi ochotná nám pomôc i poradi. Určite využijeme Vaše služby aj budúci rok.
Ďakujeme Cisárová. (pobyt realizovaný: august_2011)


21 www.niznaboca.tricio.sk
Dobrý deň. V sobotu t. j. 6.8.2011 sme sa vrátili z dovolenky v Nízkych Tatrách, konkrétne chata v Nižnej Boci objekt č. 21. Tak ako aj prvý krát sme boli vežmi spokojní. Pani Račková je vežmi milá a príjemná, tak ako aj jej dcéra. Mali sme sa vežlmi dobre. Je tam nádherne.
Rodina Galbavá a rod. Ondrejková (pobyt realizovaný: august_2011) 

136 www.vrbovce.tricio.sk
Dobrý deň! Odpovedáme na váš e-mail. S dovolenkou na samote Vrbovce sme boli vežmi spokojní, doporučujeme všetkým, ktorí si chcú oddýchnu v súkromí. Valachovičová
(dovolenka realizovaná: júl_2011)

439 www.zavadka.tricio.sk
Ďakujeme, boli sme vežmi spokojní, Horehronie je krásne, drevenica s príjemným interiérom a výborným vybavením... aj náš bulteriér sa cítil dobre. E. Gemza (pobyt realizovaný: júl_2011)  ##obr_38_vpravo##
 

9 www.chalupalacno.tricio.sk  
Dobrý deň, nemôžem napísa nič iné, len to isté ako minulý rok. Boli sme s pobytom v Látkovciach spokojní a aj s prístupom a ochotou pani Sedničkovej. Ak nám to čas a financie dovolia, už teraz sa tešíme na budúce leto strávené s Vašou CK.
Jana Šebestová (pobyt realizovaný: júl_2011)


##obr_22##249 www.fackov.tricio.sk  
Vážená pani Petrová,
chcela som dodatočne zareagova na náš pobyt vo Fačkove pri Rajeckých Tepliciach. Chata bola krásna, čistučká, s dôrazom na detaily a majitelia boli neskutočne milí. Cítili sme sa ako vzácni hostia. Napriek tomu, že väčšinu pobytu lialo ako z krhly, sme zrelaxovali v saune a sedeli sme na priedomí s pohárom vína a dívali sa na zelené kopce okolo. Chata je ideálna pre dve rodiny s demi, nakožko má vežkú záhradu, detský kútik, gril a veža miesta na hranie. Od milej pani susedky, čo má sliepky v susedstve sme si kúpili na raňajky čerstvé vajcia na praženicu:-). Určite sa do Fačkova opä vrátime!
S pozdravom Andrea Zátoriová (dovolenka realizovaná: jún_2011)

530 www.liptov-orava.penziony.sk   ##obr_47_vpravo##
Dobrý deň, moje skúsenosti s vašou spoluprácou sú len pozitívne, od promtného a milého prístupu pani Petrovej (čo sa o Vašej konkurencii poveda nedá), až po vybavenie celého pobytu. Ubytovanie super, žiadne zatajené skutočnosti, milí domáci, vybavenie pre deti, proste boli sme vežmi spokojní a aj v budúcnosti radi využijeme vaše služby. Schmidtová (pobyt realizovaný: máj_2011)

##obr_52##1445 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk  
Chceme sa opä raz vežmi pekne poďakova za sprostredkovanie víkendu na Liptove. Boli sme s demi u Zuzky Kubálkovej v apartmánoch a musíme uzna, že je to naozaj dokonalé miesto na oddych s kvalitnými službami. Krásne štýlové zariadenie, super podmienky pre deti na hranie na dvore, ozaj sme si to užili. Rodinná atmosféra areálu bola presne podža našich očakávaní a s radosou sa na toto miesto ešte vrátime. Vrele odporúčame :-)
Zuzana Lauermannová (pobyt realizovaný: máj_2011)


249 www.fackov.tricio.sk  
Dobrý deň,
musím konštatova, že sme boli s lokalitou, úrovňou ubytovania, vybavenosti chaty, aj s domácimi nadmieru spokojní. Naše očakávania boli splnené na 100%. Ešte raz ďakujeme za sprostredkovanie a prajeme veža ďalších spokojných klientov.
S pozdravom Korenova (Vežká noc 2011)


439 www.zavadka.tricio.sk  
Dobrý deň, s víkendovým pobytom sme boli vežmi spokojní, drevenica sa nám vežlmi páčila a taktiež "prevádzkové" služby p. Tomčovej:-). Určite sa na toto miesto radi vrátime. S pozdravom JS (pobyt realizovaný: február_2011)

1445 www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk  ##obr_53_vpravo##
Zdravím, všetko prebehlo úplne v poriadku a boli sme vežmi spokojní, jedlo varia výborne a ubytovanie tiež skvelé. Dúfam, že sa tam ešte vrátime:-)
(Martin Štrba - Martinus.sk - pobyt realizovaný: február 2011) 

 

 439 www.zavadka.tricio.sk  ##obr_48##
Včera som sa vrátila z dovolenky, preto som sa neozvala po našej krásnej dovolenke, čo sme strávili v Závadke. Vežmi pekne ďakujem za super tip, cítili sme sa tam veeeežmi dobre!
Prostredie chaty je úžasné, naplno sme si oddýchli, videli sme veža vecí na okolí... Čierny Balog, salaš, Lesnícky skanzen... Bola to dovolenka, kde si človek naozaj oddýchol a vypol. Ubytovanie samotné bolo vežmi milené, trošku nám vadilo zo začiatku zatuchnutý vzduch, ale neskôr sme si na to zvykli.
Som vežmi spokojná s Vašimi službami, ako som to už napísala aj minule, vežmi ma potešil Váš milý, profesionálny prístup k našim požiadavkám, verím, že postupne na celom Slovensku budeme ma takého služby, ako ste Vy preukázali.

Prajem Vám veža personálnych a profesionálnych úspechov a teším sa na ďalšie naše spoločné "projekty"
Prajem krásny deň a zostávam s pozdravom, Xenia Takacsova :)

PS: Videla som Vašu publikáciu ohžadom miest Slovenska v kníhkupectve Panta Rhei, vežmi sa mi to páči, pošlem ho určite ako darček a prezentáciu našej krajiny do Austrálie našim priatežom:)
(dovolenka realizovaná: august_2010)
Ďakujem vežmi pekne za ochotu, príjemne ste ma prekvapili Vašim prístupom, kiež by každý na Slovensku bol taký milý a ochotný, ako Vy!!!!! Takácsová, Xénia

##obr_31_vpravo##121 www.cadecka.tricio.sk  
Dobrý deň, dovolenka bola super bola som spokojná so všetkým. Ďakujem vežmi pekne. Švientekova. (dovolenka realizovaná: júl_2010)


1443 www.chatanaliptove.sk
Ďakujeme pekne za príjemný pobyt, krásne prostredie apartmánov, ako aj ich okolia. Pani Kubálková je vežmi príjemná, nemali sme s ničím najmenší problém, naozaj nadštandardná starostlivos. (dovolenka: máj_2010)


43 www.chalupa.tricio.sk  
Dobrý deň,
minulý predĺžený víkend sme absolvovali dovolenku v Uhorskej Vsi, a trúfam si poveda, hlavne vďaka Vám. Počasie síce nevyšlo, ale nálada aj tak bola vynikajúca...
Chceli by sa sa Vám teda poďakovat za túto možnos a teším sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu pri plánovaní našej ďalšej dovolenky.
S pozdravom
Tibor Radačovský, Prešov

43 www.chalupa.tricio.sk  ##obr_58##
Dobrý ďeň,
obdržala som od Vás mail so správou o požiadanie Darčekového poukazu.
Preto sa na Vás obraciam s prosbou o zaslanie spomínaného poukazu.
Vopred vežmi pekne ďakujeme a želáme príjemný deň. Na dovolenku s vašou CK sa už tešíme, posielame foto z predošlej
S pozdravom Révayovci :-) Poznámka Tricio: Naši klienti obdržali pred letnou sezónou Darčekové poukazy platné na aktuálne čerpanie dovolenky na Slovensku


##obr_59_vpravo## 121 www.cadecka.tricio.sk  
Dobrý večer,
děkujeme, byli jsme maximálne spokojení.
Proto bychom rádi podporili milého majitele detailnejším popisem než je asi obvyklé.
Nádherné prostredí s více variantami procházek předčilo jakákoliv naše očekávání. Dúm se zahradou o třech samostatných částech je výborně situován tak, že je zde možnost výhledu, je v tesné blízkosti lesa a zároveň nechybí soukromí.
Zahrada je rozdělena do tří samostatných užitných celkú:
1)Přední část u vchodu kloubí dostatek uvítacího prostoru s krásným výhledem.
2)Zadní část poskytuje jídelní kout s grilem, je zde kolotoč, houpací lavička a ruské kuželky.
3)Vyhlídka má kryté sezení a gril, skvělé pro chmurnšjší počasí
Dúm je kompletně vybavený, navíc večer potešil kulečník. Kuchyň kromě fritovacího hrnce, toustovače, mikrovlnky a dalších elektro je plně vybavená kuchynským náčiním a nádobím, takže není potrřba brát si cokoliv s sebou. Povlečení bylo čisté, dúm uklizený, prostředky pro údržbu jako jar, odpatkové pytle atd. k dispozici. Samozřejmě veliký podíl na našem dobrém dojmu zanechala příjemná a přátelská komunikace majitele.
Posíláme několik fotek krásného okolí domu, múžete je použít (fotografie TU)
Jen tak dál ...
Se srdečným pozdravem rodina Eid.


249 www.fackov.tricio.sk  
Dobrý deň,
S ubytovaním sme boli vežmi spokojní. Splnilo to naše očakávanie.
Dovolenka sa nám vydarila, aj počasie nám prialo.
Ďakujeme
S pozdravom rodina Jančulová


303 www.kysuce.tricio.sk  ##obr_20##
Váž. Tricio,
všetci zúčastnení boli maximálne spokojní, chata bola vežmi pekná, príjemne zariadená a dobre vybavená. V neposlednom rade aj dobre pripravená, čo sa týka dreva a náradia. Majitelia boli ochotní a prijemní, nemali sme najmenší problém sa dohodnú a myslím, že aj oni boli spokojní, keď sme im odovzdali všetko neporušene spä.
Jedným slovom, bolo to na jednotku :-) dokonca aj počasie nám vyšlo, navštívili sme múzeum slovenskej dediny a bobovú dráhu v Osčadnici
Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšiu v budúcnosti :-)
S pozdravom
Martin Konársky

##obr_11##10 www.chalupa-lacno.tricio.sk
..na chate v Látkovciach bolo super. Chata aj keď jednoducho ale účelne vybavená... sa nám tam páčilo. Všetko bolo na jednotku, až na to WC ktore bolo na heslo... museli sme viac krát potiahnu, aby sa spláchlo, ale inak bolo všetko ok. Už teraz sa tešíme na ďažšiu chatu s Triciom. Ďakujeme za krásny pobyt aj pani domácej, ktorá bola vežmi ochotná a milá... D. Kluková (dovolenka realizovaná: december_2009)

##obr_61_vpravo##439 www.zavadka.tricio.sk  
Dobrý deň, služby vašej cestovnej kancelárie sme využili s priatežmi už viackrát. Boli sme „s vami“ v „modrom domčeku“ na Martinkách - úplná nádhera, romantika, chata skvelá, prostredie skvelé, ubytovatež tiež, skvelá dovolenka.
Potom sme navštívili „zelený domček“ v Hornej Maríkovej, to bolo rovnako super, ústretový majitež, nááádherná záhrada, o chalupu sa ozaj starajú a je to vidie.
Minulý Silvester sme strávili na chate v Zázrivej, kde sa nám tiež vežmi páčilo, pekné ubytovanie, milá pani domáca, mali sme sa fajn.
Posledný Silvester sme strávili v penzióne v Mýte pod Ďumbierom, bohužiaž aj napriek peknému ubytovaniu a skvelej polohe neďaleko lyžiarskeho svahu táto dovolenka vydarená nebola, nakožko prístup pána prevádzkara nás privádzal dennodenne do „tichého úžasu“, bohužiaž v tom negatívnom zmysle... A tu by som sa vám chcela ešte raz vežmi pekne poďakova, že ste sa postavili na stranu svojich zákazníkov. Pani Revická riešila všetky problémy okamžite už počas nášho pobytu a aj všetky reklamácie po jeho ukončení.
Máme naozaj skvelý pocit zo spolupráce s vami a môžem potvrdi vašu absolútnu spožahlivos. A to nielen pri vyberaní a objednávaní dovolenky, ale aj v prípade, že nie všetko ide tak ako by si človek predstavoval.
Tešíme sa na ďalšiu dovolenku na Slovensku, ktorú určite budeme vybera s vami :)
S pozdravom
Rodina Kočišová


##obr_60## 303 www.kysuce.tricio.sk  
Dobrý deň, ďakujem za záujem, boli sme na dovolenke v Zákopčí vežmi spokojní, pani majitežka nám vychádzala v ústrety, chalupa bola čistučká, pripravená, vežmi príjemná a keďže sme väčšia skupina, tak sme aj náročnejší na prostredie. Jedine možno /ale to sa nás vlastne netýkalo/, informácia na internete bola na 18 miest s prístelkami –dvoma - ale pravdu povediac, asi by sme sa tožkí nezmestili. Našastie nás nebolo tožko, takže dojmy máme skvelé.
S pozdravom
Jana Čahojová (dovolenka realizovaná: august_2009)1443 www.chatanaliptove.sk  ##obr_57_vpravo##
Boli sme mimoriadne spokojní, nemáme čo doda. Úroveň služieb bola vysoko nad štandard.
Ďakujem. Fiková (dovolenka realizovaná: júl_2009)

Boli sme už po tretí raz v apartmánovom dome Slniečko v Uhorskej Vsi u pani pani Kubálkovej. Znovu sme boli vežmi spokojní s úrovňou ubytovania a poskytovaných služieb. Ak nám to situácia na budúci rok dovolí radi sa toto miesto vrátime.
Dušan Hanzlík a Andrej Kraus s rodinami (dovolenka realizovaná: júl_2009)

303 www.kysuce.tricio.sk  
Dobrý deň.
Pred týždňom (18.7.2009) sme sa vrátili z dovolenky zo Zákopčia. S pobytom aj s objektom sme boli vežmi spokojní. Je pomerne problém nájs objekt s takou kapacitou, akú potrebuje naša rodina. Táto chata spĺňala naše požiadavky aj naše predstavy. Pravdepodobne sa tam radi vrátime.
S pozdravom
Ing. Andrej Vašek (dovolenka realizovaná: júl_2009)

##obr_33##506 www.spania.tricio.sk  
Dobrý deň,
ďakujem za email aj zabezpečenie pobytu. Vrelo by som ho chcela odporuči každému, kto si chce oddýchnu v krásnom prírodnom prostredí a zároveň vežmi komfortnom ubytovaní. Špania Dolina je pre mňa najkrajšou dedinou na Slovensku a úprimne závidím majitežom tunajších domov.. :)
Ubytovanie bolo krásne, čisté. Ocenili sme aj vežkú krásnu kúpežňu :) Sedenie a gril vonku tak isto vežmi pekné. Možno by trošku pomohol slnečník, lebo sedenie je takmer celý deň vystavené slnečným lúčom.
S pozdravom
Mirka Vacvalová (dovolenka realizovaná: júl_2009) )

##obr_62_vpravo## www.cadecka.tricio.sk  
Dobrý deň,
s pobytom sme boli vežmi spokojní a nenašlo sa nič čo by nám vadilo
alebo nevyhovovalo. Chata je nádherná, priestorná, dobre zariadená.
Altánok vo dvore je úžasne použitežný aj v zime. Biliard je skvelé
spestrenie. Majitelia boli vežmi nápomocní a milí. Prežili sme s rodinou
úžasný týždeň a už teraz vieme, že sa tam určite ešte vrátime.
Ďakujeme aj vám vežmi pekne za vybavenie pobytu.
S pozdravom
Petra Behilová (dovolenka realizovaná: február_2009)

Pozrite si naše referencie z hotelov a penziónov

Pozrite si naše referencie pred rokom 2009

Staňte sa našimi fanúšikmi na Facebooku a získajte aktuálne informácie o našich akciách a súažiach!!!

##facebook##

Ďalšie články s témou Referencie - ubytovanie na Slovensku 


 

Túžite po vlastnej chate alebo chalupe? Pozrite si naše chaty a chalupy na predaj.

Naša Literárna a prázdninová spoločnos Tricio je hlavným sponzorom Autorskej školy Literario (ako vyda knihu, ako napísa knihu)

Chcete si postavi vlastnú drevenicu? Pozývame vás na vzorovú Tricio - drevenicu

Poradíme vám Ako si založi cestovnú kanceláriu , Ako prosperova vďaka talentu, Ako podnika cez internet - pozrite si naše vzdelávacie aktivity


Komentáre k článku

Veronika
Drevenica liptov

e to parádna drevenica aj domáci su vežmi milý.A okolie nemám komentár proste krásne a super. Čo sa týka oddychu lepšie to už ani nomohlo by.Už sme vyskúšali viac takýchto dreveníc ,ale táto bola naj naj naj určite sa ešte vrátime.Ďakujeme vežmi krásne

lucia hyllova
drevenica u luptakov

Vežmi pekne sa chcem poďakova za skvelé ubytovanie na Liptove - Privát u Luptákov (www.privatuluptakov.sk ). Nachádza sa v nádhernom prostredí s obrovským výberom aktivít na vožný čas , relax a oddych. Chcem vyzdvihnú Privát u Luptákov a jeho štýlové zariadenie, ktoré je mimoriadne vkusné pre túto lokalitu Liptova. Celé toto zariadenie nám bolo k dispozícii bez prítomnosti majiteža. Na ubytovaní ma prekvapila najmä čistota a poriadok. Od majiteža sme dostali skvelú cenu za ubytovanie a 30 % zžavu na vstupné do Thermal parku v Bešeňovej. Poskytol nám i ďalšie informácie o turistických možnostiach v tomto regióne. Počas ubytovania sme mali k dispozícii bicykle, záhradu s možnosou grilovania a príjemného posedenia pri krbe. Preto by som rada odporučila po mojich skúsenostiach tento pobyt u Luptákov aj ďalším žuďom, ktorí majú taktiež záujem o príjemnú dovolenku na Slovensku a spoznali tak naše krásne zákutia prírody. S pozdravom - návštevníčka Lucia

lucia
ubytovanie besenova

Vežmi pekne sa chcem poďakova za skvelé ubytovanie na Liptove - Privát u Luptákov (www.privatuluptakov.sk ). Nachádza sa v nádhernom prostredí s obrovským výberom aktivít na vožný čas , relax a oddych. Chcem vyzdvihnú Privát u Luptákov a jeho štýlové zariadenie, ktoré je mimoriadne vkusné pre túto lokalitu Liptova. Celé toto zariadenie nám bolo k dispozícii bez prítomnosti majiteža. Na ubytovaní ma prekvapila najmä čistota a poriadok. Od majiteža sme dostali skvelú cenu za ubytovanie a 30 % zžavu na vstupné do Thermal parku v Bešeňovej. Poskytol nám i ďalšie informácie o turistických možnostiach v tomto regióne. Počas ubytovania sme mali k dispozícii bicykle, záhradu s možnosou grilovania a príjemného posedenia pri krbe. Preto by som rada odporučila po mojich skúsenostiach tento pobyt u Luptákov aj ďalším žuďom, ktorí majú taktiež záujem o príjemnú dovolenku na Slovensku a spoznali tak naše krásne zákutia prírody.

Jaroslav Kvasnica
Penzión Motýž Liptovská Teplá

Touto cestou chcem poďakova CK Tricio za prenádherný víkend strávený v penzióne Motýž v Liptovskej Teplej, ktorý som vyhral vo februárovej súaži s Triciom. Ubytovanie, lokalita, strava, príjemný personál vytvorili vo mne nezabudnutežné spomienky na tento pobyt. Vrelo doporučujem všetkým klientom, ktorí hžadajú komfort, kžud, krásnu prírodu, zaujímavé knižné tituly, priestranné a čistučké izby, romantické zariadenie, kvetmi a okrasnými drevinami skrášlené okolie penziónu a k tomu všetkému vežmi ústretový, starostlivý a príjemný personál. Toto všetko ponúka penzión Motýž a ešte omnoho viac ... určite sa tam chcem v krátkom čase vráti! Ak sa ktokožvek rozhodne pre penzión Motýž, určite neobanuje! Som vďačný, že som mohol práve vďaka CK Tricio odhali čaro krásnej slovenskej prírody túrou do Prosieckej a Kvačianskej doliny, pokochal som sa pohžadom na vodný mlyn v Oblazoch, neobišiel som ani minerálny prameň v Kalamenoch. Liptov má vežmi veža atraktívnych ponúk, jeden víkend nestačí ...

Prida komentár

Meno:
Email:
Nadpis:
Komentár:
Kontr.otázka:      (Odpíšte číslo z obrázku)
Komentár bude zverejnený do 24 hodín, ak nebude obsahova vulgarizmy alebo iné nevhodné výrazy.
 
Referencie/dovolenky Slovensko
 
odporúčame: pobyty so zÄžavou | darčekové poukazy | dovolenka s deĹĽmi | ubytovanie so psom | historické hotely | romantické pobyty | predaj leteniek | lyĹžovačka na Slovensku | ubytovanie na Liptove | vlastnĂĄ drevenica | pozemky na predaj | chata na Liptove | vĂ˝stavba drevenĂ­c - drevenice | kam na Slovensku | chaty a chalupy na predaj | letnĂĄ dovolenka s deĹĽmi | malĂŠ chaty na Slovensku | lacnĂŠ chaty | penziĂłn pri jazere | veÄžkĂŠ chaty na Slovensku | Knihy o Slovensku | VĂ˝lety v okolĂ­ Bratislavy | LevickĂ˝ hrad a okolie | BanskĂĄ Ĺ tiavnica a okolie | KalvĂĄria pri Banskej Ĺ tiavnici | SvätĂ˝ Anton | Okolie Banskej Ĺ tiavnice | ReviĹĄtskĂŠ PodzĂĄmďż˝ie | Čierny Balog a DobročskĂ˝ prales | Černy Balog a VydrovskĂĄ dolina | KrĂĄsna HĂ´rka - hrad | Betliar - kaĹĄtieÄž | VysokĂŠ Tatry | Pieniny | Pieniny - StarĂĄ Ä˝ubovňa | SpiĹĄskĂ˝ hrad | Liptov | Orava | VlkolĂ­nec | Ĺ pania dolina | Martin a okolie | Kremnica a hrad | Bojnice a hrad | Strečno - hrad | JavornĂ­ky a MalĂĄ Fatra | Trenčín a Trenčianske Teplice | GazdovskĂ˝ dvor na Myjave | KomĂĄrno - EurĂłpske nĂĄmestie | Filmy o Slovensku
@ 2003-2012 - www.slovenskedovolenky.sk - vĹĄetky prĂĄva vyhradenĂŠ!
AkÊkoĞvek publikovanie obsahu týchto strånok je povolenÊ len s písomným súhlasom majiteĞa portålu.
Tricio Literary & Holiday Company, s.r.o.

partneri:

                    

Chcete vyda knihu? Pomôžeme vám!