Hžadáme pozemky, chalupy a chaty na pekných miestach NA PREDAJ!

To „naj“ z našej ponuky ubytovania na Slovensku

Členstvo v Klube Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio
Silvester na chate na Slovensku - ubytovanie, dovolenka - chaty, penzióny, hotely
Najčastejšie otázky FAQ
Silvester na chate na Slovensku - ubytovanie, dovolenka - chaty, penzióny, hotely
Silvester na chate na Slovensku - ubytovanie, dovolenka - chaty, penzióny, hotely
 

                          ODPOVEDE NA VAŠE NAJČASTEJŠIE OTÁZKY:

Čo znamená formulácia: Rovnaké pultové ceny za ubytovanie?
Ceny pre penzióny, hotely, kúpele majú rovnaké pultové ceny ubytovania. Rovnako to platí pre chaty, chalupy a apartmány z našej ponuky, pretože už vyše 90% objektov z našej ponuky má dnes rovnakú cenu, ako keby ste si dovolenku objednali napriamo.  

Prečo nemám kupova dovolenku na priamo, prečo cez ,,cestovku"? Kedy je dovolenka cez cestovku výhodnejšia?
- hodnotíme naše objekty, píšeme o tom v časopise Trend /od 2009 má Gabriela Revická pravidelnú rubriku venovanú hodnoteniu služieb v cestovnom ruchu/,
- našim ubytovatežom platíme vaše peniaze v plnej výške až po vašom spokojnom návrate z dovolenky

Znamená to, že klient platí za dovolenku až po ukončení dovolenky?
Keď sa náš klient vráti z dovolenky, dostane od nás email, v ktorom ho vyzývame, aby sa vyjadril ku kvalite služieb ubytovacieho zariadenia a ku spokojnosti s dovolenkou na Slovensku, ktorú sme mu sprostredkovali. Ak nie je spokojný, vstupujeme do problému a vedieme komunikáciu medzi klientom a ubytovatežom tak, aby sme zistili, kde nastala chyba a trváme na jej odškodnení. Až po doriešení problému prevedieme kompletnú úhradu za dovolenku nášho klienta na účet ubytovateža.
O riešení a referenciách si prečítajte viac na linku:
http://www.slovenskedovolenky.sk/clanky/referencie-dovolenky-na-slovensku-97.php

Nedokážem si zžavu od ubytovatežov vymáha pri nevydarenej dovolenke aj sám?

Viacerí naši klienti v minulosti ocenili náš prístup práve preto, lebo peniaze, ktoré ubytovatežom prináležali za pobyt boli na našom účte. Mnoho cestovných agentúr a kancelárií i vožných databáz dnes disponuje stovkami ponúk zameraných na ubytovanie a dovolenku na Slovensku. Nájdete medzi nimi chaty, chalupy, penzióny a hotely, ktoré sme kedysi ponúkali i my. V roku 2005 sme pristúpili k redukcii ubytovatežov a databázu takmer 700 ubytovacích zariadení sme zoštíhlili do 70 ponúk. Tušíte prečo?

Zredukovali ste ponuky pre ubytovanie na Slovensku z dôvodu, že vám ubytovatelia nechceli ponúka províziu z pultových cien alebo preto, lebo odmietali prija podmienku platby až po návrate klientov z dovolenky?

Niektorí ubytovatelia trvali na tom, aby sme si províziu navyšovali, čo sme striktne odmietli.
Ale hlavným problémom boli štandardy ubytovania a chybné zaradenia podža kategorizácie ubytovacích zariadení. Dnes vieme, že nie sú tri hviezdy ako tri hviezdy a prečo sa niektoré hotely alebo penzióny tak výrazne odlišujú, aj keď na čele oboch je rovnaký počet hviezd. Niektoré ubytovacie zariadenia nepredávame z dôvodu, že ich štandard nevyhovuje našim predstavám o pomere kvality. Ale určite je na slovenskom trhu aj mnoho takých ubytovatežov, ktorí sú takí skvelí, že majú stabilnú klientelu a nepotrebujú k obsadzovaniu svojich objektov žiadneho promotéra ani sprostredkovateža.

Ak sme si vybrali dovolenku - ubytovanie z databázy inej webstránky a nie sme si istí, či sme si vybrali správne, môžeme vašu spoločnos požiada o takúto radu?

Ak ste u nás zaregistrovaní, ponúkame túto službu grátis. Môžete si u nás preveri, ako hodnotíme dané ubytovacie zariadenie. Samozrejme, ak ho nepoznáme, otvorene Vás o tom budeme informova.

Ak sa pokazí počasie počas našej dovolenky, máme nárok požiada o vrátenie peňazí za predplatený pobyt?  Ak sa pokazí počasie tesne pred naším nástupom na dovolenku, máme možnos zruši pobyt?

Kedysi existoval produkt bývalej poisovne, ktorý umožňoval poistenie počasia v období dovolenky. Žiaž, naša planéte prechádza zmenami, ktoré spôsobujú vášnivejšie počasie a menšiu stabilitu poveternostných podmienok. Je nám vežmi žúto, ale nie je v našej kompetencii odhadnú počasie počas dovoleniek našich hostí. Prajeme si, aby bolo čo najkrajšie a aby vaše aj počasie prispelo ku krásnej dovolenke, lebo vieme, akým vzácnym časom oddychu je čas vymedzený dovolenke.

Niektorí naši ubytovatelia umožňujú presun dovolenky na iný termín, než je váš zarezervovaný termín, niektorí sa držia teórie, že prichádza k ušlému zisku, pretože iný klient by možno na počasí nelipol.

Záver odpovede:
Ak ubytovatež súhlasí s presunom vášho termínu dovolenky na iný (zväčša mimosezónny termín), tak vám dovolenku v prípade nepriaznivého počasia presunieme na dohodnutý termín. Nakožko nie sme majitežmi ubytovacích zariadení, ale garantom kvality ubytovania a bezproblémového priebehu (v súvislosti s dodaním objednaných služieb), ponechávame túto dohodu o presune termínu dovolenky v prípade nepriaznivého počasia, na komunikáciu medzi ubytovatežmi a klientom.

Ako postupova, ak niekto z nás ochorie pred nástupom na dovolenku?

Všetkým našim klientom odporúčame uzavrie si poistenie stornopoplatkov, ktoré ponúkajú komerčné poisovne.
Niektorí naší ubytovatelia umožňujú presun termínov bez toho, aby ste sa zaažovali inými postupmi, ale rovnako ako v prípade počasia, tiež ide o presuny termínov v období mimosezóny (napríklad, ak ste si kúpili dovolenku na letné prázdniny a želáte si ju presunú, tak vám mnohí naši ubytovatelia presun termínu umožnia, ale vzhžadom na vyaženos letných a termínov vám ponúknu mimosezónnu dovolenku alebo za doplatok, ktorí spôsobujú energie platné pre vykurovacie obdobie, vám ponúknu zimnú dovolenku). Každopádne odporúčame poistenie stornopoplatkov, nakožko pre vás náhradný termín dovolenky nemusí by vyhovujúci.


Na www.slovenskedovolenky.sk nájdem ubytovanie na Slovensku aj s priamym kontaktom?

  • Áno, našimi inzerentmi sú priamo majitelia ubytovacích zariadení, ktorých môžete kontaktova prostredníctvom uvedených kontaktov. Naše dovolenkové poradenstvo a rozdelenie podža Tém /o tematických pobytoch nižšie/ sa vzahuje aj na ponuky ubytovania s priamym kontaktom.

Aké sú výhody, keď si objednám dovolenku na Slovensku cez cestovnú agentúru Tricio/partnera portálu?

 

Dovolenka na Slovenku - rozdelenie pobytov podža tém - tematické pobyty
Čo sú tematické pobyty ?

Vysvetlivky k popisom objektov 
8,30 Eur/4/...cena za každú osobu a noc /minimálny počet osôb/
1/2 + 2 = jedna dvojlôžková izba s dvoma prístelkami
2/4 = dve štvorlôžkové izby
49,79 Eur/objekt/noc = cena za celý objekt a jednu noc
P = parkovanie
O = najbližší obchod s potravinami
S = najbližšie možné stravovanie
~ = termálne kúpalisko
* = umelé zasnežovanie
víkend I. = nevykurovacie obdobie
víkend II. = vykurovacie obdobie

Džžky pobytov:
- hlavná sezóna (júl, august, Silvester, jarné prázdniny):  sú v ponuke pobyty od 3 nocí - kratšie pobyty sú realizovatežné po dohode s predajcom

- Silvester, Vežká noc – spravidla ide o pobyty v minimálnej dĺžke 3 noci /v závislosti od objektu/ s prirážkou za najžiadanejší predajný termín v roku

- mimosezóna /ostatné termíny/: aj víkendové pobyty

Termín prázdnin a sviatkov na Slovensku

Nástupy na pobyty sú v sezóne väčšinou v sobotu o 15.00 a ukončenie pobytov o 10.00. Nástupy na víkendové pobyty, ktoré nenadväzujú na nástupy ďalších hostí, je možné dohodnú individuálne so správcami, resp. majitežmi objektov.

ZźAVY pre deti - deti do 3 r. bez nároku na lôžko nad minimálnu kapacitu sú pri niektorých objektoch zdarma, pre deti do 10 - 15 r. sú ceny často zvýhodnené - informujte sa! O zžavách pre stálych klientov a pri opakovaných pobytoch - Tu

Mimosezónne ceny - na niektorých objektoch sú v mimoprázdninovom období zvýhodnené ceny pre týždňové pobyty. Ceny v hoteloch, penziónoch a kúpežoch sú závislé od druhu izieb, od termínov atď.

Forma platby za dovolenky: - cez účet /nájdete ho na vašej objednávke/, last minute - priamo na mieste ubytovatežovi.
Platby za dovolenky prostredníctvom Sodexho- pasov sú akceptovatežné, žiaž, pre hotely a penzióny sú čiastočne zaažené 10% navýšením o tú čas ceny pobytu, ktorú chce klient plati pasom - info v CA.

Miestne poplatky - nie sú súčasou ceny. Platia sa na mieste pobytu.

Poplatky za energie /platí pre chaty, chalupy, apartmány/: Mnohé objekty si k cenám účtujú poplatky za elektrickú energiu - ekoprojekt. 
Naša rada: Ešte pred zarezervovaním pobytu môžete požiada o informáciu o priemernej spotrebe energií v jednotlivých ročných obdobiach. Orientačná cena môže by užitočná pre váš cenový rozpočet.

Kaucia - pri pobytoch v chatách a chalupách majú ubytovatelia nárok na zloženie vrátnej kaucie (zväčša 33,19 Eur/do 8 osôb). Ak klient spôsobí škodu v objekte, kaucia je určená na jej úhradu. 

Ceny uvedené v ponukách aktualizujeme. Definitívne sú však platné tie ceny, ktoré sú vám potvrdené pri telefonickej alebo emailovej objednávke.

Pes - ak si želáte dovolenkova so psom, informujte sa o možnostiach. Objekty, ktoré takéto pobyty umožňujú, majú v cenách uvedenú aj cenu za psa. Ponuky bez uvedenej ceny pre psa spravidla takýto pobyt neumožňujú a ubytovatelia nie sú povinní klienta so psom ubytova. Tipy pre psíčkarov - Tu.

K štandardnému vybaveniu chát patrí: plne vybavená kuchyňa s kuchynským riadom, spotrebičom na prípravu jedla, chladničkou, kúpežna s teplou vodou, splachovacie WC, postežné prádlo.

Garancia preverených objektov - žiadajte dovolenkové poradenstvo. Poskytneme vám dovolenkové poradenstvo a detailnejšie informácie o objektoch, ktoré sme osobne preverovali, o miestach, ktoré sme si „oddovolenkovali“ a o kategóriách objektov, ktoré sme hodnotili. Žiadajte naše poradenstvo, zadajte nám príbuznos vašej predstavy o dovolenke na Slovensku. 

Všeobecné obchodné podmienky
Náš portál uvádza ubytovacie zariadenia s priamym kontaktom, s kontaktom na cestovné kancelárie, aj s kontaktom na spoločnosti, ktoré zabezpečujú rezervácie.

Jednotlivé špecifiká obchodných podmienok vám budú upresnené v objednávkach jednotlivých subjektov, prípadne o ne požiadajte pred realizovaním objednávok.

Postup objednávania, zžavy pre stálych klientov a všeobecné podmienky platné pre objekty s kontaktom na tricio@tricio.sk a info@penziony.sk nájdete TU po kliknutí.
                                       
Aký je rozdiel medzi www.slovenskadovolenka.sk a www.slovenskedovolenky.sk?

 

 
Silvester na chate na Slovensku - ubytovanie, dovolenka - chaty, penzióny, hotely
 
odporúčame: pobyty so zÄžavou | darčekové poukazy | dovolenka s deĹĽmi | ubytovanie so psom | historické hotely | romantické pobyty | predaj leteniek | lyĹžovačka na Slovensku | ubytovanie na Liptove | vlastnĂĄ drevenica | pozemky na predaj | chata na Liptove | vĂ˝stavba drevenĂ­c - drevenice | kam na Slovensku | chaty a chalupy na predaj | letnĂĄ dovolenka s deĹĽmi | malĂŠ chaty na Slovensku | lacnĂŠ chaty | penziĂłn pri jazere | veÄžkĂŠ chaty na Slovensku | Knihy o Slovensku | VĂ˝lety v okolĂ­ Bratislavy | LevickĂ˝ hrad a okolie | BanskĂĄ Ĺ tiavnica a okolie | KalvĂĄria pri Banskej Ĺ tiavnici | SvätĂ˝ Anton | Okolie Banskej Ĺ tiavnice | ReviĹĄtskĂŠ PodzĂĄmďż˝ie | Čierny Balog a DobročskĂ˝ prales | Černy Balog a VydrovskĂĄ dolina | KrĂĄsna HĂ´rka - hrad | Betliar - kaĹĄtieÄž | VysokĂŠ Tatry | Pieniny | Pieniny - StarĂĄ Ä˝ubovňa | SpiĹĄskĂ˝ hrad | Liptov | Orava | VlkolĂ­nec | Ĺ pania dolina | Martin a okolie | Kremnica a hrad | Bojnice a hrad | Strečno - hrad | JavornĂ­ky a MalĂĄ Fatra | Trenčín a Trenčianske Teplice | GazdovskĂ˝ dvor na Myjave | KomĂĄrno - EurĂłpske nĂĄmestie | Filmy o Slovensku
@ 2003-2012 - www.slovenskedovolenky.sk - vĹĄetky prĂĄva vyhradenĂŠ!
AkÊkoĞvek publikovanie obsahu týchto strånok je povolenÊ len s písomným súhlasom majiteĞa portålu.
Tricio Literary & Holiday Company, s.r.o.

partneri:

                    

Chcete vyda knihu? Pomôžeme vám!