Hžadáme pozemky, chalupy a chaty na pekných miestach NA PREDAJ!

To „naj“ z našej ponuky ubytovania na Slovensku

Členstvo v Klube Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio
Referencie
REFERENCIE "O NÁS" OD KLIENTOV
Referencie
Referencie
 
Referencie

Referencie o práci nášho tímu od Tricio- klientov...


,,Najúžasnejšie zorganizované babské jazdy po Slovensku! Prešli sme s Gabikou kus našej krajiny a kedykožvek s ňou budeme putova, blúdi a objavova jej obžúbené tzv.Bohom zabudnuté krásy znova. Potom znova zrelaxujeme a dáme si nejaké unikátne jedlá," dievčatá z babskej jazdy
##obr_2_vpravo##,,Milujem Slovensko a mám ho celkom slušne pochodené aj vďaka Triciu. V tom v čom si už roky nechávam od nich poradi, je ubytovanie a špeciálne čarovné miesta. Gabika Revická je dušou tejto výnimočnej cestovky a keď sme sa po čase spriatelili, pochopila som, prečo rada chodím cez túto cestovku. Gabika má totiž všetky miesta pochodené a zmapované, takže vie, čo vo svojej cestovke ponúka a odporúča. Na Slovensku cestujem cez Tricio, lebo sú osobní, seriózni a záleží im na tom, aby sme spolu s nimi objavovali slovenské krásy. Aj na tom, aby sme radi cestovali s nimi a to nie len jeden krát!
Tricio a Gabika milujú Slovensko tiež a je to aj cíti!"
Slávka Halčáková
www.slavkahalcakova.sk ##obr_24##5533  www.vyhne.tricio.sk  
Dobrý deň, v prvom rade sa chcem vežmi poďakova pani alebo slečne Adriane Havlínovej, za vežkú ochotu a ústretovos pri hžadaní "v hodine dvanástej" Silvestrovského pobytu. Boli sme vo Vyhniach. Nádherný hotel, vynikajúce služby, fantastické wellnes. Silvester na Jednotku s hviezdičkou. Prajeme Vám veža spokojných klientov a hlavne nech sa darí takejto fantastickej cestovke aj v roku 2012. S pozdravom D. Lupták
PS: už čoskoro využijeme znova Vaše služby, cca Valentín :D
(dovolenka: Silvester_2011)


,,Okrem toho, že som čítala vašu knihu, celkovo ste vo mne vzbudli záujem už pri prvom kontakte, keď sme si objednávali dovolenku cez Vás. Toto som Vám už hovorila, ale dnes si tak uvedomujem, že je to asi 4 roky a ja si presne pamätám na svoju vnútornú vetu, ktorú som si povedala po našej celkovej rozprave a objednaní chaty na letnú dovolenku. „Táto žena má fantastickú komunikáciu“: - ) - viete ja učím komunikáciu, trénujem žudí v tejto schopnosti, takže mňa to ohromne potešilo. : -)"
Erika


194 www.kubinska.tricio.sk  ##obr_4_vpravo##
Dobrý deň, s kvalitou ponúkaných služieb Tricia a aj ubytovateža sme boli nadmieru spokojní. Určite sa na vás obrátime aj v budúcnosti. Ďakujem. S pozdravom Irányi (dovolenka: september_2011)


3333 www.orava.tricio.sk

##obr_7##1443 www.liptov.penziony.sk  
Dobrý večer, som rada, že ste sa mi pripomenuli, nakožko sa Vám chystám napísa už mesiac dojmy z ubytovania v Liptovskom Jáne u pani Zuzky. Celkovo sme boli vežmi milo prekvapení, či už to bolo okolie, alebo samotné apartmány (a to ich opisujem zatiaž z vonku), alebo ihrisko s domčekom pre deti.... Čo nás ale najviac dostalo, bolo zariadenie apartmánov z vnútra a strava. Keď sme prvýkrát vstúpili do toho nášho, myslela som si, že nás p. Zuzka pozvala k nej domov. Bála som si sadnú k jej svadobnému stolu (tak bol totiž vyzdobený), deom som prikázala nech stoja na jednom mieste, aby jej to tam náhodou nezašpinili a priznám sa i keď sa to nepatrí, oči mi behali od údivu po celej miestnosti. Keď nám oznámila, že vlastne my budeme býva v tomto apartmáne, tak až vtedy som si sadla, ale zo šoku!!! Bolo to úžasné, cítila som sa ako v luxusnom hoteli a čo sa týka stravy - raňajky naozaj podža chuti z každého niečo a ja tiež varím a zatiaž mi moje výtvory každý chváli a aj sviečkovú som si myslela, že viem urobi na jednotku, no musím uzna, že tú od Zuzky sa budem musie nauči, aby som tú jednotku dostala. Ďakujem##obr_8_vpravo## za Vašu ponuku u p. Zuzky a prajem pekný večer. Glasová Monika (dovolenka: august_2011)


442 www.porac.tricio.sk
Dobrý deň, vybraná dovolenka splnila naše očakávania. Ďakujeme p. Petrovej Valike za poradenie vo výbere a sprostredkovanie. Čo sa týka dovolenky, počasie bolo výborné na turistiku. Ďakujeme aj manželom Macalovým, sú to vežlmi milí žudia. Chata bola ako z obrázkov, vôbec nič nám nechýbalo, super na oddych vďaka kžudnej lokalite.
Ďakujeme, radi sa vrátime:) Peter&Lucia (dovolenka: august_2011)##obr_11##3333 www.orava.tricio.sk  
Dobrý deň, mali sme sa výborne, služby sú super, wellness úplne postačovalo naším požiadavkám, perfektne sme si oddýchli od každodennej reality. Ubytovanie takmer v súkromí, samostatne stojace domčeky žiadny preplnený hotel. Krásne prostredie a pekná príroda. No proste perfektné na oddych. Ďakujeme za bezproblémové vybavenie pobytu
S pozdravom manželia Lehockí (pobyt realizovaný: júl_2011)

##obr_12_vpravo##530 www.liptov-orava.penziony.sk 
Dobrý deň, moje skúsenosti s vašou spoluprácou sú len pozitívne, od promtného a milého prístupu pani Petrovej (čo sa o Vašej konkurencii poveda nedá), až po vybavenie celého pobytu. Ubytovanie super, žiadne zatajené skutočnosti, milí domáci, vybavenie pre deti, proste boli sme vežmi spokojní a aj v budúcnosti radi využijeme vaše služby. Schmidtová (dovolenka: máj_2011)


 

 

 

5427 www.terchova.penziony.sk  ##obr_14##
Dobrý deň,
pobyt, ktorý ste nám zabezpečili, splnil naše očakávania nadmieru. Čo sa týka ubytovania, stravovania, služieb v hoteli, boli sme vežmi spokojní. Personál sa správal vežmi milo, vidno, že prácu s žuďmi majú radi. Negatívne na pobyte nebolo nič, všetko hodnotíme vežmi pozitívne.
V budúcnosti využijeme určite ešte vaše služby, nakožko sme boli spokojní aj s vašou CK, ktorá nám vybrala nádherný pobyt bez toho, aby sme museli my stráca čas hžadaním nejakého ubytovania.
Samozrejme vás odporučíme aj našim známym.
Prajem pekný deň
S pozdravom,
Martina Sklenarova (pobyt zrealizovaný v apríli 2011)
439 www.zavadka.tricio.sk  ##obr_16_vpravo##
Včera som sa vrátila z dovolenky, preto som sa neozvala po našej krásnej dovolenke, čo sme strávili v Závadke. Vežmi pekne ďakujem za super tip, cítili sme sa tam veeeežmi dobre!
Prostredie chaty je úžasné, naplno sme si oddýchli, videli sme veža vecí na okolí... Čierny Balog, salaš, Lesnícky skanzen... Bola to dovolenka, kde si človek naozaj oddýchol a vypol. Ubytovanie samotné bolo vežmi milené, trošku nám vadilo zo začiatku zatuchnutý vzduch, ale neskôr sme si na to zvykli.
Som vežmi spokojná s Vašimi službami, ako som to už napísala aj minule, vežmi ma potešil Váš milý, profesionálny prístup k našim požiadavkám, verím, že postupne na celom Slovensku budeme ma takého služby, ako ste Vy preukázali.

Prajem Vám veža personálnych a profesionálnych úspechov a teším sa na ďalšie naše spoločné "projekty"
Prajem krásny deň a zostávam s pozdravom, Xénia Takácsová :)

PS: Videla som Vašu publikáciu ohžadom miest Slovenska v kníhkupectve Panta Rhei, vežmi sa mi to páči, pošlem ho určite ako darček a prezentáciu našej krajiny do Austrálie našim priatežom:)
(dovolenka: august_2010)
Ďakujem vežmi pekne za ochotu, príjemne ste ma prekvapili Vašim prístupom, kiež by každý na Slovensku bol taký milý a ochotný, ako Vy!!!!! Takácsová, Xénia


##obr_17##303 www.kysuce.tricio.sk  
Príjemný dobrý deň.
V mene celej rodiny sa Vám chcem poďakova za realizáciu a možnos strávi príjemný víkend cez Vašu CK na chate v Zákopčí. Mali sme sa vežmi dobre a i napriek nie moc vhodnému počasiu a vytrvalému dažďu to bolo všetko v poriadku k našej spokojnosti. Našu spokojnos by sme chceli vyjadri plánovaním našej budúcoročnej dovolenky cez Vašu CK. Vopred ďakujem, zostávam s pozdravom a želám ešte veža-veža spokojných klientov a veža pracovných úspechov.
Jurigová Jaroslava (dovolenka: september_2008)
447 www.tatry.tricio.sk  ##obr_18_vpravo##
Ubytovanie bolo pekné, izby čisté s vlastnou kúpežňou, čo pri 18 žudí je úplne super. Chata v krásnom prostredí, všetko ok až na pár maličkostí:
Kuchyňa v chate je troška malá na počet žudí, no ale dobrých žudí sa všade veža zmestí (... z dôvodu vežkosti sa dalo žahko vyzut z pomáhania pri varení večere:-)), taktiež sporák by asi bolo potrebné vymeni, keďže vyzerá dos opoužívane a trúba nie vežmi bezpečne.
Pani majitežka vežmi príjemná, sprostredkovala nám info o okolí, cestovné poriadky a taktiež nám oprala aj nejaké veci. Bola som prekvapená doverou pri platení, keďže jej prevádzame peniaze na účet až po pobyte.
V každom prípade by som si zajednala toto zariadenie aj na budúce, ak by som plánovala výlet pre vežkú skupinu žudí.
Ďakujeme za krásny pobyt a žahkú komunikáciu.
S pozdravom
Dana Ormerod (dovolenka: júl_2008)


##obr_19##1443 www.chatanaliptove.sk  
Dobrý deň prajem,
s pobytom v Uhorskej Vsi sme boli maximálne spokojní, všetko bolo tip-top, nesmierna ochota, ústretovos, profesionalita poskytovania služieb, kvalita, čistota, cit a vkus pri výbere zariadenia, atď. - boli sme vežmi spokojní. Dokonca plánujeme, že sa tam onedlho vyberieme znovu na nejaký oddychový víkend.
Vďaka za tip a veža ďalších úspechov pri poskytovaní služieb klientom.
S pozdravom,
(A. Ridillová (dovolenka: máj_2008)

 

 


43 www.chalupa.tricio.sk   ##obr_20_vpravo##
Prajem vám pekný deň,
už niekolko rokov navštevujeme objekt 43, a navštívili sme aj objekt v 1446 v Uhorskej Vsi, sme nesmierne radi, že sa nám podarilo nájs takéto skvelé miesto na oddych, relax, ale aj šport a zábavu. Aj tento rok sa nám opä potvrdilo, že pani Zuzka, to čo robí, robí s láskou a každý rok niečo vylepšuje. Hoci to funguje len niekožko rokov, darmo sme hžadali, že vyskúšame niečo nové od Tricia, ale radšej sme vsadili na istotu. Keď naše diea podrastie, určite sa vyberieme na dovolenku aj ďalej ako je Liptov (my sme z Košíc) a možno uz budúce leto navštívime vaše objekty na Orave. Ďakujeme za vaše služby a sme radi, že je naozaj z čoho vyberat a že môžeme odporuči vaše služby aj našim priatelom
S pozdravom
Silvia Kupcová (dovolenka: september_2007)

  


Je skvelé, že je na slovenskom trhu CK, ktorá mi vždy nájde na mieru presne
to čo si vysnívam !!!
Moje najkrajšie spomienky sa spájajú s babskou jazdou v Uhorskej Vsi. Bol to nádherný víkend, ubytovanie bolo tej najvyššej kategórie a o majitežke objektu ani nehovorím. Bola to "kočka" na správnom mieste, ktorá sa snažila, aby sme sa cítili príjemne.
Nesmiem zabudnú vyzdvihnú dreveničku v Nižnej Boci, v ktorej som s priatežom prežila krásne romantické chvíle :)))
A teda v skratke: Slovensko je krásna krajina a preto vrele odporúčam navštívi špecialistov z CK Tricio a skúsení predajcovia Vám určite odporučia také krásne ubytovacie zariadenia, aké som navštívila aj ja.
Danka Hambálková, stála klientka


##obr_23##3026 www.boca.slovenskedovolenky.sk  
Po zadaní našich požiadaviek nám cestovná kancelária TRICIO ponúkla niekožko možností výberu. Z ich ponuky sme si vybrali typ pre nás najvyhovujúcejší. Naozaj krásny víkend sme prežili v príjemnom prostredí Vyšná Boca, v penzióne Barborka.
Štart cesty bol v Galante, čas odchodu 17,30 hod. Cesta prebiehala bez najmenších problémov, predpokladaný príchod do hotela Barborka bol medzi 20-21 hod. Keďže v autách vládla super nálada, nikto si nevšimol obchádzku v obci Bystrá. Po telefonáte s vedením hotela sme sa po chvíli dostali spä na správnu cestu. Ciež cesty 21,30. Po uvítaní na recepcii nás čakala výdatná večera a chutný dezert. So spokojnými žalúdkami sme sa presunuli do penziónu Barborka, kde sme sa ubytovali a zabávali až do skorých ranných hodín :)
V sobotu ráno nás v penzióne čakali výdatné raňajky, výber bol skutočne bohatý. Sobotné doobedie trávil každý individuálne.. a po chutnom obede nás čakali rôzne procedúry (masáže, sauna...). Vožný čas sme mohli trávi aj športovo prechádzkami po prírode, hraním stolného tenisu, koliek, šípok.. Po večeri sme sa presunuli do penziónu kde sme v príjemnej vinárničke hrali biliard :) A prišla nedeža ráno.. zase chutné raňajky, káva, čaj.. po kt. sa ešte oddychovalo na izbách, prebiehalo balenie, nejaké foto na pamiatku.. V hoteli Barbora nás ešte čakal výdatný obed, rozlúčka na recepcii a cesta domov.. mali sme pred sebou výlet do Jaskyne mŕtvych netopierov, z čoho nakoniec bol výlet lanovkou Chopok-Juh-Srdiečko. Tu sa nám naskytol prekrásny výhžad na Nízke Tatry a to bola bodka za naším skutočne krásne stráveným víkendom. Cesta domov prebehla bez komplikácií.
Touto cestou chceme poďakova cestovnej kancelárii TRICIO, a úprimná vďaka patrí konatežke spoločnosti p. Gabriele Revickej za sprostredkovanie nádherne prežitého víkendu..
S pozdravom
Praznovská


Zaujíma Vás

- čo o našej ponuke povedali klienti? Viac: Referencie našich klientov

- čo napísali o našej spolupráci ubytovatelia? Viac Referencie od ubytovatežov
Staňte sa našimi fanúšikmi na Facebooku a získajte aktuálne informácie o našich akciách a súažiach!!!

##facebook##

Ďalšie články s témou Referencie - ubytovanie na Slovensku


 


 

Túžite po vlastnej chate alebo chalupe? Pozrite si naše chaty a chalupy na predaj.

Naša Literárna a prázdninová spoločnos Tricio je hlavným sponzorom Autorskej školy Literario (ako vyda knihu, ako napísa knihu)

Chcete si postavi vlastnú drevenicu? Pozývame vás na vzorovú Tricio - drevenicu

Poradíme vám Ako si založi cestovnú kanceláriu , Ako prosperova vďaka talentu, Ako podnika cez internet - pozrite si naše vzdelávacie aktivity


Komentáre k článku

Prida komentár

Meno:
Email:
Nadpis:
Komentár:
Kontr.otázka:      (Odpíšte číslo z obrázku)
Komentár bude zverejnený do 24 hodín, ak nebude obsahova vulgarizmy alebo iné nevhodné výrazy.
 
Referencie
 
odporúčame: pobyty so zÄžavou | darčekové poukazy | dovolenka s deĹĽmi | ubytovanie so psom | historické hotely | romantické pobyty | predaj leteniek | lyĹžovačka na Slovensku | ubytovanie na Liptove | vlastnĂĄ drevenica | pozemky na predaj | chata na Liptove | vĂ˝stavba drevenĂ­c - drevenice | kam na Slovensku | chaty a chalupy na predaj | letnĂĄ dovolenka s deĹĽmi | malĂŠ chaty na Slovensku | lacnĂŠ chaty | penziĂłn pri jazere | veÄžkĂŠ chaty na Slovensku | Knihy o Slovensku | VĂ˝lety v okolĂ­ Bratislavy | LevickĂ˝ hrad a okolie | BanskĂĄ Ĺ tiavnica a okolie | KalvĂĄria pri Banskej Ĺ tiavnici | SvätĂ˝ Anton | Okolie Banskej Ĺ tiavnice | ReviĹĄtskĂŠ PodzĂĄmďż˝ie | Čierny Balog a DobročskĂ˝ prales | Černy Balog a VydrovskĂĄ dolina | KrĂĄsna HĂ´rka - hrad | Betliar - kaĹĄtieÄž | VysokĂŠ Tatry | Pieniny | Pieniny - StarĂĄ Ä˝ubovňa | SpiĹĄskĂ˝ hrad | Liptov | Orava | VlkolĂ­nec | Ĺ pania dolina | Martin a okolie | Kremnica a hrad | Bojnice a hrad | Strečno - hrad | JavornĂ­ky a MalĂĄ Fatra | Trenčín a Trenčianske Teplice | GazdovskĂ˝ dvor na Myjave | KomĂĄrno - EurĂłpske nĂĄmestie | Filmy o Slovensku
@ 2003-2012 - www.slovenskedovolenky.sk - vĹĄetky prĂĄva vyhradenĂŠ!
AkÊkoĞvek publikovanie obsahu týchto strånok je povolenÊ len s písomným súhlasom majiteĞa portålu.
Tricio Literary & Holiday Company, s.r.o.

partneri:

                    

Chcete vyda knihu? Pomôžeme vám!